Kokį automobilį rinktis važiavimui miestui?

Didelis miestas su siauromis gatvelėmis ir nuolatiniu parkavimo vietų trūkumu verčia keisti įpročius. Sunku nepradėti vertinti automatinę pavarų dėžę turinčio automobilio nesibaigiančiose spūstyse. Šiame straipsnyje aptarsime optimalaus automobilio miesto džiunglėms charakteristikas, taip pat kokį automobilį geriausiai rinktis važiavimui mieste?

Pasirinkimo kriterijai

Svarbu suprasti, kad miestui neįmanoma rasti universalaus automobilio. Viskas priklauso nuo individualių pageidavimų. Kažkam toks pasirinkimas yra susietas su automobilio kaina, kažkam svarbu, kad automobilis patiktų šeimai, o kažkam pagrindinis kriterijus yra manevringumas, pravažumas, nes po miestą tenka daug važinėti.

Automobilių nuomos paslauga prieš planuojant pirkti automobilį

Įvertinti, ar patinkantis automobilis jums tinka gali padėti automobilių nuoma. Tai leidžia išbandyti norimą automobilį, pavyzdžiui Toyota, BMW, Audi markės ar kitą bet kokiomis sąlygomis:

  • Kelyje;
  • Miesto spūstyse;
  • Judrios sankryžose;
  • Greitkeliuose ir kt.

Taip pat ši paslauga padės patikrinti, koks patogus automobilis šeimyninėms ir draugiškoms kelionėms. Bandomojo važiavimo metu gali dalyvauti ne daugiau kaip 2 žmonės. Išnuomotu automobiliu galite pavėžėti visą šeimą ir draugus. Taip pat įdomu, jog bandomasis važiavimas veikia emocijomis. Pirminė bandomojo važiavimo užduotis – parodyti visus automobilio privalumus ir greitai jį parduoti. Automobilių nuoma per kelias dienas padeda blaiviai įvertinti visus transporto priemonės privalumus ir trūkumus.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis automobilį miestui?

  1. Variklio tūris

Norėdami pasirinkti miesto automobilį, turite pradėti nuo pagrindinio dalyko – variklio. Geriausi variantai yra maži automobiliai, kurių variklio darbinis tūris yra iki 1,6 litro. Tai lemia jų efektyvumą: paprastai kuo mažesnis tūris, tuo kuklesnės degalų sąnaudos.

  1. Kuro tipas

Dyzelinas ar benzinas? Nėra teisingo atsakymo. Nusistovėjusi nuomonė, kad dyzeliniai varikliai yra ekonomiškesni nei benzininiai, vis labiau neatitinka tikrovės. Šiuolaikiniai benzininiai varikliai fiksuoja efektyvumo rekordus, tačiau tipiški dyzelinio variklio „skirtumai“ – vibracijos, specifinis kvapas ir problemos su užšalusiu dyzeliniu kuru išlieka aktualūs.

  1. Matmenys

Pirmas dalykas, kuris išduoda miesto automobilį, yra jo mažas dydis. Ribotoje erdvėje lengviau manevruoti be pasekmių.

Atvirkštinė medalio pusė – erdvumas: logiška, kad kuo kompaktiškesnis automobilis, tuo mažiau vietos salone, todėl pasirinkimas pagal šiuos kriterijus turėtų būti grindžiamas galimybių pasiimti daugiau daiktų kelyje pusiausvyra. ir tikrasis jų poreikis.

  1. Manevringumas

Priešingai nei mano daugelis vairuotojų, automobilio manevringumą užtikrina ne tik jo dydis – ne mažiau svarbūs ir ribojantys priekinių ratų sukimosi kampai. Manevringumas, kurio pagrindinė charakteristika yra posūkio spindulys, daugiausia priklauso nuo šių parametrų derinio.

Įrašas paskelbtas temoje Auto. Išsisaugokite pastovią nuorodą.