Papildai ir vitaminai šunims: verta ar ne?

Ne paslaptis, jog gauti visus reikiamus vitaminus ir mineralus vien tik iš maisto yra labai sudėtinga. Tad žmonės neretai renkasi vitaminus bei papildus, kurie padeda ne tik pagerinti savijautą, bet ir bendrą sveikatos būklę. Šunys – ne išimtis. Šunims, kaip ir žmonėms, reikia gauti kuo daugiau vitaminų ir mineralų, kuriuos ne visada jie pasisavina kartu su maistu. Dėl šios priežasties yra labai svarbu pasirūpinti, jog papildai ir vitaminai šunims taip pat būtų suteikti. Prekės šunims gali būti labai įvairios, tad neskubėkite pirkti, jog ne tik įsigytumėte kokybiškus papildus, bet ir išrinktumėte tai, kas labiausiai tiks šuniui.

Kaip išrinkti tinkamus papildus ir vitaminus šunims?

Išrinkti papildus augintiniui ne visada yra lengva. Visgi įprastai galima atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Visų pirma, šuns amžius. Nuo to iš dalies priklauso, kokių papildų gali prireikti šuniui. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į augintinio veislę, su kokiomis problemomis įprastai tos veislės šunys susiduria.  Na, ir nepamirškite, jog svarbu atsižvelgti į bendrą šuns būklę. Pagalvokite, su kokiomis ligomis yra tekę šuniui susidurti, gal verta pasirinkti papildus, kurie padėtų išvengti panašių ligų ateityje? Būkite atidūs ir neskubėkite rinkti, tik tokiu būdu išrinksite tai, kas bus tinkamiausia šuniui.

Ar prekes šunims galima įsigyti tik pas veterinarus?

Dažnai žmonės mano, jog geriausia pirkti papildus pas veterinarus, nes šie labiausiai žino, ko reikia šuniui. Tačiau tai ne visada tiesa. Pasitaiko veterinarų, kurie nori parduoti kuo daugiau prekių ir uždirbti, todėl siūlo viską iš eilės, neatsižvelgdami į šuns tikrąją būklę. Tad ne visada verta pirkti pas veterinarus. Naudinga apsilankyti pas kelis veterinarus konsultacijai, sužinoti jų nuomonę, o tuomet nuspręsti, kur įsigyti papildus ir vitaminus – fizinėje ar internetinėje parduotuvėje. Įprastai internetinėse parduotuvėse kainos yra kur kas mažesnės, todėl nenuostabu, jog daugelis prekes perka būtent ten. Internetinėse parduotuvėse taip pat ir asortimentas neretai kur kas platesnis ir įvairesnis.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.