Kas yra vibratoriai?

Vibratoriai yra sekso žaislai, naudojami ant kūno siekiant sukurti seksualinę stimuliaciją. Šiuolaikiniai vibratoriai, taip pat žinomi kaip masažuokliai, naudoja elektroninę galią vibracijai ar impulsams sukurti. Vibratoriai būna įvairių formų ir dydžių.

Vibratoriai naudojami įkišant įrenginį ant jautrių erogeninių zonų, kurios yra jūsų kūno vietos, kurios didina seksualinį malonumą. Jie gali būti naudojami išoriškai ant varpos, vulvos, klitorio ir išangės arba gali būti naudojami viduje išangėje ar makštyje. Nuolatinė stimuliacija gali sukelti seksualinio malonumo jausmą ir galiausiai sukelti orgazmą.

Vibratoriai gali būti naudojami atskirai arba su partneriu. Vibratorių naudojimas yra populiarus tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Daugiau nei 43,8% heteroseksualių vyrų ir 49,8% homoseksualių vyrų Jungtinėse Valstijose pranešė, kad naudojasi vibratoriumi vieni arba su partneriais. Kitas tyrimas atskleidė, kad 52,5 % 18–60 metų moterų Jungtinėse Valstijose anksčiau naudojo vibratorių.

Kodėl žmonėms patinka naudoti vibratorius?

Vibratoriai gali padidinti seksualinio malonumo jausmą ir palengvinti orgazmą. Mokslininkai nėra visiškai tikri, kodėl vibratoriai suteikia toki jausmą, tačiau vibratoriai gali padėti tiek vyrams, tiek moterims greičiau patirti orgazmą. Skirtingi žmonės gali teikti pirmenybę skirtingo intensyvumo vibracijai, o kai kurie žmonės gali būti jautresni vibracijai nei kiti. Yra daug skirtingų vibratorių tipų, todėl kai kurie gali būti tinkamesni tam tikriems žmonėms nei kiti.

Kai kurios apklausos rodo, kad beveik pusė moterų yra nepatenkintos tuo, kaip dažnai jos gali pasiekti orgazmą. Orgazmas išskiria hormoną oksitociną, kuris gali sukelti meilės ar socialinio ryšio jausmą ir gali padidinti laimės jausmą.

Nors daugelis žmonių mėgaujasi vibratoriais, jie ypač populiarūs tarp moterų, kurioms sunku pasiekti orgazmą dėl masturbacijos ar įsiskverbimo iš partnerio (lytinių santykių metu). Daugelis seksualinės sveikatos ekspertų siūlo moterims, turinčioms šias problemas, naudoti vibratorių, kad lengviau pasiektų orgazmą.

Vibratoriai taip pat gali būti naudingi žmonėms, turintiems žemą libido („lytinį potraukį“), anorgazmiją (būklę, kai žmogus negali pasiekti orgazmo), motorinių ar jutimų sutrikimų arba būklių, neleidžiančių prasiskverbti į makštį.

Mitai apie vibratorius

Vienas iš populiarių mitų apie vibratorius yra tai, kad per didelis vibratorių naudojimas gali padaryti seksą be vibratoriaus ne tokį malonų. Tačiau vibratoriai nenuvargina lytinių organų ir nepadaro jūsų lytinių organų mažiau jautrių ne elektroninei stimuliacijai.

Tiesą sakant, viename tyrime nustatyta, kad tik 11 % vibratorių naudotojų retkarčiais pranešė apie lytinių organų tirpimą ir tik 3 % teigė, kad jie dažnai jaučia genitalijų tirpimą.

Kaip saugiai naudoti vibratorius

Vibratoriai yra saugūs naudoti. Tyrimai rodo, kad su vibratoriaus naudojimu susijęs šalutinis poveikis yra itin retas.

Yra daug skirtingų vibratorių stilių. Kai kurie stiliai yra skirti įterpti, o kiti ne. Be to, kai kurie gali vibruoti stipriau nei kiti. Kai kurie vibratoriai prijungiami prie sienos, o kiti yra maitinami baterijomis. Galbūt norėsite atlikti kai kuriuos tyrimus, kad pasirinktumėte jūsų poreikius atitinkantį vibratorių, nors daugelis vibratorių turi įvairių galimų naudojimo būdų ir vibracijos stiprumo nustatymų.

Lubrikantas taip pat gali padėti naudoti vibratorių maloniau. Paprastai geriausi yra vandens pagrindo lubrikantai.

Prieš naudojant, svarbu perskaityti vibratoriaus nurodymus. Nekiškite vibratorių analiniu būdu, jei vibratorius nėra skirtas analiniam įterpimui.

Kalbėkitės su savo partneriu, kaip išbandyti vibratorius

Vibratorius galite naudoti vienas arba su partneriu. Galbūt pastebėsite, kad šie žaislai padeda padidinti jūsų fizinį susijaudinimą prieš lytinį aktą arba gali padėti pasiekti orgazmą. Kai kalbatės su savo partneriu, jums gali būti naudinga paaiškinti, kad vibratoriaus naudojimas gali padėti pasiekti tam tikrų pojūčių, kurių be jo neįmanoma pasiekti.

Gali būti naudinga susipažinti su vibratoriumi prieš naudojant jį su partneriu. Žaiskite naudodami skirtingus nustatymus ir išsiaiškinkite įvairias kūno vietas, kurios gali jaustis gerai.

Priežiūra ir valymas

Labai svarbu visada valyti vibratorių, nes ant žaislo likusios bakterijos gali sukelti infekcijas, pvz., šlapimo takų infekcijas. Valymas yra ypač svarbus, kai vibratorių naudojate su partneriu arba kai jis palietė jūsų išangę.

Kietus plastikinius ir silikoninius žaislus lengviausia valyti antibakteriniu muilu ir vėsiu arba šiltu vandeniu. Daugumą vibratorių galima lengvai panardinti į vandenį, tačiau perskaitykite instrukcijas, kad sužinotumėte, ar silikoninį žaislą galima plauti indaplovėje.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.