Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip pasidaryti manikiūrą namuose

Manikiūro darymas namuose gali padėti sutaupyti laiko ir pinigų, tačiau tai gali būti nelengva, jei niekada nesate to darę. Jei norite sužinoti, kaip pasidaryti manikiūrą namuose, šis vadovas skirtas jums. Apžvelgsime viską – nuo to, kodėl gelinis nagų lakas yra puikus pasirinkimas, iki to, kokių klaidų reikėtų vengti. Naudodamiesi šiais patarimais ir gudrybėmis galėsite drąsiai pasidaryti salono kokybės manikiūrą tiesiog namuose. Negalvokite, jog tai lengva – reikės padirbėti.

Pagrindinis patarimas: Kaip paruošti nagus?

Pirmasis gero manikiūro žingsnis yra nagų paruošimas. Pradėkite nuo nagų lako pašalinimo nagų lako valikliu ir vatos tamponėliais. Jei jūsų nagai ilgi, nukirpkite juos žirklutėmis arba žirklutėmis. Tada nagus padenkite norima forma – apvalia, kvadratine, migdoline – kokia tik tinka jūsų stiliui! Įsitikinkite, kad kraštai lygūs, kad lakas tolygiai priliptų. Galiausiai lazdele atstumkite odeles ir nuvalykite visus nešvarumus ar likučius nepūkuotu skudurėliu su šiek tiek alkoholio.

Kodėl verta rinktis gelinį nagų laką?

Gelinis nagų lakas tampa vis populiaresnis dėl to, kad jis ilgai išlieka – iki dviejų savaičių nesuskilinėja ir nesutrūkinėja. Be to, dėl tirštesnės konsistencijos jis suteikia daugiau ryškių spalvų nei kiti lakai. Naudojant gelinį nagų laką reikia naudoti ultra-violetinę šviesą, kuri po kiekvieno lako sluoksnio užtepimo įtvirtina spalvą. Taip užtikrinama, kad kiekvienas sluoksnis tinkamai sukibtų ir, veikiamas oro ar vandens, nesusidarytų dėmių ar dryžių. Taigi jei norite manikiūro, kuris išliktų ilgiau nei tradiciniai lakai ir kartu užtikrintų puikius rezultatus, tikrai verta pagalvoti apie gelinį nagų lakavimą.

Dažniausios klaidos, kurių reikia vengti

Kai manikiūrą darotės namuose, yra keletas dažniausiai daromų klaidų, kurios gali sugriauti visą jūsų sunkų darbą (ir pažeisti nagus!). Pirmiausia, įsitikinkite, kad per daug nespaudžiate nagų – dėl to nagai ilgainiui gali skilinėti arba skilinėti. Taip pat būkite atsargūs ir nespauskite odelių per daug agresyviai, nes tai gali sukelti skausmingus įpjovimus ir infekciją. Galiausiai įsitikinkite, kad kiekvieną gelinio lako sluoksnį visiškai sukietinote specialioje šviesoje prieš dengdami kitą. Priešingu atveju jie tinkamai nesulips ir gali lengvai nusilupti per kelias dienas po dengimo.

Kruopštumas ir atidumas – būtinas

Jei tai jums nauja, mokytis, kaip pasidaryti manikiūrą namuose, gali būti bauginanti užduotis, tačiau pasistengus viskas įmanoma. Kaip šiandien aptarėme, kodėl toks svarbus ypatingas atidumas ruošiant nagus.

Tik nepamirškite neskubėti – skirkite laiko tinkamam nagų paruošimui ir kiekvieno gelio sluoksnio teisingam kietinimui, taip pat venkite kai kurių dažnai daromų anksčiau paminėtų klaidų. Kuo daugiau praktikuositės ir mėginsite – tuo geresnius rezultatus gausite ateityje.

Įrašas paskelbtas temoje Patarimai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.