Žieminės padangos prieš universalias. Kurios geriau?

Rinktis žiemines ar universalias padangas?

Universalios padangos jau nebe naujiena rinkoje, visgi kai kurie iki šiol jų baiminasi. Tiesa, nenuostabu, jog kai kuriems įtarimą kelia tai, kad universalios padangos yra idealiai pritaikytos bet kurio sezono orams. Taigi, ar verta pasikliauti šiomis padangomis? Gal verčiau rinktis žiemines padangas? Atsakymas labai paprastas – tikrai verta. Pirkti verta tiek žiemines padangas, tiek universalias. Abu šie variantai yra idealūs, tik reikia atkreipti dėmesį į tai, kad jums labiau tiks. Jeigu nemėgstate keisti padangų, rinkitės universalias padangas. Mėgstate komfortiškas keliones ir jūsų nevargina padangų keitimas? Tuomet pirkite žiemines padangas.

 

Kodėl neverta pirkti naudotų padangų?

Neverta pirkti naudotų padangų tuomet, kai jos yra pasenusios ir susidėvėjusios. Prisiminkite, jog pardavėjas jas parduoda ne be reikalo. Jeigu žmogui jos nereikalingos, tuomet jis randa pirkėją, kuris nupirks ir padengs bent dalį naujų padangų sumos. Pirkti naudotas padangas apsimoka tik tuo atveju, jeigu jos iš tikrųjų yra naudos. Neretai pasitaiko, jog pardavėjui nepavyksta parduoti padangų, kol jos yra naujos. Tokiu atveju jam tenka nuleisti kainą, kadangi padangos pasensta porą metų. Tokios padangos jau nebe naujos, o naudotos net ir tuo atveju, jeigu jos buvo nei karto nepanaudotos.

Nuo ko priklauso naujų padangų kaina?

Padangų kainos tiek internetinėse parduotuvėse, tiek fizinėse yra labai skirtingos. Todėl natūralu, jog daugeliui kyla klausimas, kodėl kainos taip skiriasi? Turbūt pats paprasčiausias atsakymas yra tas, jog kainos skiriasi, kadangi padangos turi labai daug skirtingų savybių. Renkantis padangas dėmesys atkreipiamas ne tik į gamintoją ir kainą, bet ir matmenis, parametrus ir daugelį kitų kriterijų. Todėl nenuostabu, jog padangos skiriasi savo kaina. Tikroji priežastis slypi kokybėje. Kuo aukštesnės kokybės padangos, tuo brangesnės medžiagos buvo naudojamos jų gamybai. Na, tokiu būdu pagamintos padangos yra ne tik ilgiau naudojamos, bet ir kelionės gali būti kur kas smagesnės. Jeigu jums svarbu komfortas, o ne kokybė, tuomet rinkitės brangesnes padangas. Na, jeigu jums svarbu, jog padangos atliktų pagrindinę funkciją ir ne taip svarbu, kad jos paverstų kelione patogia ir saugia, tuomet galite žvalgytis į kiek pigesnes padangas.

DzukijaInfo redakcija

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.