Vairavimo mokykla Vilniuje „Vairuok Čia“ kviečia mokytis ir studentus, ir senjoru

Šiandien dauguma žmonių neįsivaizduoja savo kasdienybės be automobilio, o vairavimo kursai bei vairuotojo pažymėjimas – įprastas dalykas. Vairavimo kursai bei papildomas vairuotojų mokymas  – vienas dažniausių pasirinkimų, kuris aktualus tiek jaunimui, vos sulaukusiam pilnametystės, tiek vyresniam žmogui.

vairavimo kursai vilniuje

Jauni žmonės supranta, jog vairavimo kursai, tai puiki proga pajausti daugiau laisvės ir komforto. Nesvarbu, ar ryte tenka važiuoti į studijas, paskaitas ar į darbą, o gal treniruotę – nuosavam automobilyje važiuoti su kavos puodeliu yra žymiai maloniau, nei perpildytame viešajame transporte arba laukti autobuso stotelėje, kuomet oras nelepina.

Be abejo, kiekvienam savo – yra žmonių, kurie net neplanuoja ir nesvajoja vairuoti automobilio, tačiau tokių vis mažėja. Juo labiau, jeigu šiandien vairavimo kursai atrodo neaktualūs, tai po kelių ar keliolikos metų viskas gali pasikeisti.

Kodėl vairavimo kursai tampa aktualūs ir senjorams?

Neretai senjorai pripažįsta, jog mokytis vairuoti tikrai neplanavo, tačiau taip susiklostė aplinkybės. Pavyzdžiui, visada vairavęs vyras to daryti nebegali dėl sveikatos sutrikimų, o iki darbo tenka važiuoti toli. Kartais išsiskiria žmonių keliai ir tenka visko mokytis iš naujo. Neretai pasikeičia ir gyvenamoji vieta, iš kurios pasiekti darbą ar parduotuvę be automobilio gali būti ypač nepatogu. Priežasčių yra be galo daug, o kartais vienintelė labai rimta priežastis – jos nebuvimas. Tiesiog žmogus užsinori ir eina mokytis.

Ar senjorai mokosi sunkiau?

Vairavimo mokykla „Vairuok Čia“ tikina, jog senjorai tikrai gabūs ir atsargūs mokiniai, kuriems teorija ir praktika gali užtrukti kiek ilgiau, bet įveikti šį etapą tikrai įmanoma.

Vairavimo kursai Vilniuje kviečia drąsiai kreiptis įvairaus amžiaus žmones, kurie norėtų pradėti mokytis vairuoti.

Mokykla siūlo ypatingai kokybišką teorijos dėstymo programą, kuri padės lengviau įsisavinti teorijos žinias. Na, o sąžiningi, draugiški ir be galo kantrūs vairavimo mokytojai padės džiaugtis praktikos pamokomis. Šioje mokykloje taip pat yra organizuojamas papildomas vairuotojų mokymas, reikalingas praradusiems teisę vairuoti dėl KET pažeidimų. Tai vos pusdienį trunkantys mokymai, kurie yra būtini, norint susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą.

Vairavimo kursai, papildomos pamokos, papildomas vairuotojų mokymas – aktualu? Skambinkite ir mes Jums patarsime, nuo ko pradėti.

 

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.