Šokolado degustacija Kaune – puiki pramoga

Šokolado degustacija Kaune

Šokoladas – pats populiariausias saldumynas pasaulyje. Jis yra gaminamas iš kakavos pupelių, įmaišant tam tikrus prieskonius. Šokoladas turėjo skirtingų gaminimo tradicijas, o patys pirmieji kurie jį pradėjo buvo indėnai. Tad įsivaizduokite, kiek ir kokių šokolado rūšių per porą šimtų metų civilizacija spėjo sukurti? O kiek įvairių kombinacijų, specifinių skonio derinių. Vieni populiariausių priedų šokoladui yra riešutai, džiovinti vaisiai bei uogos. Kiekvienas derinys atskleidžia vis kitokį skonį, to paties šokolado. Jus privalote tai išbandyti, o šokolado degustucijos Kaune yra aplamai privalomas dalykas.

sokolado degustacijos kaune

Šokoladas suteikia laimės, tačiau būtina žinoti niuansus:

Kuomet šokoladą renkamės parduotuvėje, daugiausiai dėmesio sutelkiama į šokolado galiojimo datą, tačiau vertėtų atkreipti kur šokoladas yra laikomas, kadangi jis nesunkiai gali „pasisavinti” ne visada malonius pašalinius aromatus. Patariame laikyti šokoladą vėsiau, kadangi didesnėje negu 21 laipsnio temperatūroje jis gali pradėti lydytis ir pakeisti savo formą, pakisti gali taip pat prekinė išvaizda.

Taip pat atkreipkite dėmesį į kakavos miltelių procentą šokolade. Kuo jis didesnis, tuo Jūsų turimas šokoladas yra kokybiškesnis, turintis daugiau vertingų medžiagų.

Šokolado degustacijos Kaune sužadina meilės jausmus

Nuo senų laikų galime pamatyti, jog mylimoms moterims per šv Valentino dieną yra dovanojamos gėlės ir šoladas, ar šokoladiniai saldainiai. Taip yra išreiškiamas dėmesys ir pagarba moteriai gėlėmis, o šokoladas gamina laimės hormoną, mediciniškai dar žinomą kaip seratoninas. Tai viena iš medžiagų kuri gali pakelti mūsų nuotaiką, suvalgius šokolado organizmas pradeda gaminti endorfinus. Apie tai net yra atlikti rimti moksliniai tyrimai, kuriuos nesunkiai galite susirasti paieškų sistemose.

Kita labai svarbi šokolado savybė, jog jis veikia kaip afrodiziakas. Jo suvalgius pakyla aistra, tad jeigu degustacijoje dalyvaujate su savo antra puse – puikus vakaras garantuotas.

Šokolado teigiamos naudos

  • Tonizuoja ir padeda susikaupti ir išlaikyti dėmesį darbe
  • Padeda širdies ligų turintiems žmonėms
  • Yra puikus antioksidantas
  • Mažina dirglumą ir pakelia nuotaiką.
  • Turi daugybę vitaminų ir mineralų.

Tačiau atkreipkite dėmėsį – pavojingas dalykas šokolade cukraus kiekis. Patariame rinktis daugiau kakavos turinčius produktus, vengti cukraus. Kokybiškuose gaminiuose jo būna mažiau.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.