Šilumos siurbliai ar dujinis katilas: lyginamoji analizė

Renkatės būsto apšildymo įrangą ir nežinote, kuri Jums labiausiai tinka? Tokiu atveju šis straipsnis gali būti geras pagalbininkas, kadangi pateiksime esminius aspektus, kurie padės suprasti, ar geriau šilumos siurbliai oras oras, ar dujinis katilas, kuris ne ką mažiau minimas kalbant apie būsto mikroklimato kūrimą.

Tiesa, kad ir kokia įranga bus perkama – svarbu investuoti į kokybę. Tik tokiu atveju galėsite džiaugtis jos funkcionalumu ir galimybėmis, kurios leis ramiai laukti žiemos.

Jeigu domina šilumos siurbliai – įsigyti juos siūlome iš Vilniauskatilai. Jie siūlo ne tik įvairias įrangas, tačiau ir garantijas.

  • Kaina

Šilumos siurbliai oras-oras kainuoja pigiau nei dujinis katilas vien dėl to, kad pirmuoju atveju gaunama daugiau naudos, tad ir investicija – kur kas labiau atsiperka. Perkant siurblius taip pat siūlome nepamiršti, kad įranga gali būti įsigyjama su subsidija. Dažniausiai valstybė dengia net iki 50 procentų įrangos įsigijimo kaštų.

  • Patogumas

Abi įrangos nėra lepios, tačiau faktas, kad inovatyvūs šilumos siurbliais yra kur kas našesni ir tuo pačiu veikia geriau. Pirmiausia dėl to, kad jie gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Tai suteikia galimybę nesant namuose sumažinti temperatūrą, tačiau ją padidinti tokiu atveju, kai jau judate link būsto. Taigi, patogu ir taupu.

  • Ekologiška

Jeigu Jums rūpi, kad naudojama įranga būtų patogi ne tik Jums, tačiau taip pat ir gamtai – tokiu atveju siūlome rinktis oras oras sistemas. Vis daugiau žmonių investuoja daugiau tik dėl to, kad gyventų tvariau. Galime drąsiai sakyti, kad oras oras šilumos siurbliai yra pati tvariausia būsto apšildymo galimybė.

  • Oro kondicionieriai

Galiausiai, šilumos siurbliai veikia ne tik kaip būsto apšildymo, tačiau ir kaip vėsinimo įranga. Taigi, tarnauja visus metus, nereikia papildomai pirkti oro kondicionieriaus. O dujinis katilas tik šildo, tad jo galimybės yra kur kas mažesnės.

Jeigu sunku nuspręsti, kurie šilumos siurbliai jums labiausiai tinka – visada galite tartis su specialistais, kurie prekiauja įranga. esame tikri, kad taip sutaupysite daug laiko, tačiau rasite optimaliausią techniką Jūsų būstui ir Jūsų poreikiams.

Įrašas paskelbtas temoje Namai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.