Savaitgalis Palangoje. Idėjos romantiškam poilsiui.

Palanga – populiariausias kurortas, kurį renkasi porelės. Jis garsėja ilgais baltais paplūdimiais, unikaliu natūralių kopų kraštovaizdžiu ir gydomuoju jodo turinčiu jūros oru. Čia galima užsiimti įvairiomis veiklomis – nuo paplūdimio maudynių iki intensyvių sporto šakų bei muziejų. Tai puiki vieta aktyviam poilsiui, romantiškai kelionei dviese ar vaikų sukauptoms įspūdžiams sukurti.

Kur apsistoti? Palangoje yra keletas įdomių viešbučių, kuriuose gali užsisakyti jūsų pageidaujamą kambario tipą ir pasirinkti kelionės su jūsų draugu ar partneriu trukmę.

Restoranai Palangoje taip pat vieni įdomiausių. Čia rasite restoranų, kuriuose patiekiami gurmaniški ir sveiki maisto patiekalai iš įvairių šalių. Nesunkiai rasite kur pavalgyti Palangoje ir pasilepinti tiek poroje, tiek su vaikais.

Idėjos savaitgaliui kiekvienam:

Palangoje yra daugybė romantiškų vietų, kuriose galite praleisti laiką su savo antrąja puse. Pavyzdžiui, galite pasivaikščioti paplūdimiu ar po Botanikos parką, apsilankyti vienoje iš daugelio jaukių kavinių a restoranų arba pasivažinėti arklių traukiamu vežimu.

Jei norite naudingai praleisti laiką, pasikultūrinti, taip pat yra daugybė galimybių. Galite pasivaikščioti Palangos gintaro muziejaus parke, aplankyti Palangos zoologijos sodą arba plaukti laivu į vieną iš netoliese esančių Kuršių nerijos miestelių.

Jei ieškote aktyvesnių užsiėmimų kartu, galite leistis į žygius pėsčiomis po netoliese esančius miškus arba išbandyti savo jėgas plaukiojant burlente ar jėgos aitvaru – čia yra daugybė galimybių tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems sportininkams. Taip pat galite nuvykti į vandens parką, kur rasite smagių nusileidimo kalnelių ir baseinų.

Palangoje taip pat aktyvus naktinis gyvenimas. Galite apsilankyti viename iš daugelio klubų ar barų, nueiti į koncertą ar spektaklį. Palangoje kiekvienas ras ką nors sau!

Pasyvaus poilsio mėgėjams, galima išsinuomoti gerą viešbutį su baseinu, iš kurio atsiveria vaizdas į jūrą. Mėgaukitės bangų ošimu ir gaiviu jūros oru privačioje erdvėje.

Poilsiaujant su vaikais, verta apsilankyti Palangos dinozaurų parke, kuris yra puiki tinka pramogoms. Čia galite pamatyti įvairius gyvūnus ir dinozaurus, išbandyti savo jėgas karuselėse ir kitose atrakcijose.

Palanga niekada nemiega

Palangoje niekada nebus nuobodu! Apsilankykite, o daugiau informacijos rasite portale WeLoveLithuania.com. Tai puikus portalas keliaujant ir planuojant atostogas.

 

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis. Išsisaugokite pastovią nuorodą.