Pigi ar brangi automobilių led lemputė – į ką atsižvelgti?

Išsirinkti led lemputes, kurios atitiktų jūsų biudžetą ir jūsų poreikius, gali būti sunku. Kai kurie žmonės ebay randa pigių brangių modelių versijų, o kiti ištisus mėnesius taupo, kad galėtų atnaujinti savo rinkinius profesionalaus lygio gaminiais iš pripažintų gamintojų. Jei ieškote būdų, kaip sutaupyti pinigų ir kartu užtikrinti, kad naujos led lemputės nesukels jums problemų kelyje, šis straipsnis skirtas jums.

Paaiškinsime, kaip galite išnagrinėti pagrindinius požymius, pavyzdžiui, LED mikroschemų kokybę, atsparumą atmosferos poveikiui ir įvairias apšvietimo medžiagų rūšis, kurias naudoja gamintojai. Taip pat išmokysime jus įvertinti, ar lemputė verta pinigų, kai svarstote savo apšvietimo poreikius.

Pigus ir brangus automobilių apšvietimas

Tai, ko galite nepastebėti naudodami pigius automobilio žibintus naktį, gali išgąsdinti. Automobilio lemputės yra pirmoji gynybos linija nuo pavojų, kylančių važiuojant tamsiais keliais – o jie gali būti gana tamsūs, ypač jei mėgstate keliauti po kaimo vietoves. Kai kalbama apie automobilio apšvietimą, tinkamo varianto pasirinkimas gali būti skirtumas tarp gyvybės ir mirties.

Geriau pagamintos led lemputės leidžia be vargo važiuoti naktį. Be to, jos taupiau naudoja jūsų automobilio akumuliatorių, pagerina matomumą kitiems vairuotojams ir palengvina važiavimą atbuline eiga bei parkavimą judriose vietose, mūsų specialistai rekomenduoja šiek tiek daugiau išleisti automobilio lemputėms pavyzdžiui gali būti geresnės H7 LED ar H11 LED lemputės nes jos ir taip yra ekonomiškiau už daugelį kitų modifikacijų.

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant lemputes

Kai kurie aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant automobilių atsargines dalis, yra kaina, kokybė, prieinamumas ir pristatymo išlaidos. Visi šie elementai turės įtakos galutinei gaminio kainai. Pirkdami pigią prekę du kartus, tik sukursite daugiau atliekų ir laikui bėgant jums tai kainuos brangiau.

Remdamiesi savo patirtimi, pastebime tris veiksnius, skiriančius daugumą aukštos kokybės automobilių žibintų nuo nekokybiškų.

Nekokybiškas oro sąlygoms atsparus sandarinimas

Pigių ir nekokybiškų led lempučių gamintojai dažnai neatsižvelgia į sandarinimą nuo atmosferos poveikio, todėl gali būti pažeisti gaminio elektriniai komponentai ir į korpusą gali patekti dulkių ir šiukšlių.

Dukart patikrinkite visų planuojamų įsigyti šviesos juostų IP klasę ir įsitikinkite, kad ji viršija IP68. IP68 reitingas yra vienas geriausių pramonėje ir gali garantuoti, kad jūsų šviesos juosta yra sandari ir apsaugota nuo šiukšlių, vandens ir dulkių.

Skirtingos šviesų juostos turi skirtingus aliuminio korpusus ir ne visi jie yra vienodai tvirti. 6061 aliuminis yra puikus pasirinkimas šviesų juostoms, o gamintojai giria jį už patvarumą ir atsparumą korozijai. 6063 aliuminis yra kitas variantas, kuris yra šiek tiek brangesnis, bet patvaresnis.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.