Merino vilna. Kokia merino vilnos nauda?

Merino vilnos nauda

Išbandytos avių vilnos ir merino vilnos nuostabios savybės, jau šimtmačius rodo savo vertę. Net ir šiandien jų funkcionalumas yra beveik neprilygstamas jokio kito audinio. Ypač populiari yra merino vilna, nes ji turi dar daugiau privalumų : ji užtikirna gerą izoliaciją perneša drėgmę ir pasižymi antistatinėmis savybėmis, neniežti, nesiglamžo, yra lengva ir išlaiko savo pradinę formą bet kokiomis salygomis. Štai dar keli punktai, kodėl merino vilna yra pranašesnė už kitus audinius.

merino vilnos šlepetės

Merino vilnos funkcionalumas :

100% natūralaus pluošto merino vilna turi keletą, labai funkcionalių savybių. Viena svarbiausių ir pagrindinių yra tai, kad prakaituojant, merino vilna neskleidžia nemalonaus kvapo, bei nešlampa. Tad jei mėgstate namie vaikščioti be kojinių ir tik su šlepetėmis, merino vilnos šlepetės būtų tobuliausias pasirinkimas. Jūsų kojos liks sausos, be jokio kvpao, nekalbant apie jų šilumą ir jaukumo jausmą. Dėl šios priežasties, merino vilnos šlepetės, gali būti šiek tiek brangesnės nei įprastos vilnos avalynė, tačiau tokia prekė tarnaus ilgiau ir atliks savo fukciją 100 %.

Temperatūros valdymas :

Vilnos prekės  yra nuostabus pasirinkimas, kuris prisiderins prie bet kokios temperatūros. Kai oras šaltas, merino vilna Jus šildys, kai oras atšils ir temperatūra kils, vilna Jus vėsins. Taip yra dėl mažų oro kamerų, tarp gofruotų vilnos pluoštų. Tad merino vilnos prekes galėsite naudoti visus metus, nepriklausomai nuo oro salygų.

Merino vilnos atsparumas drėgmei :

Net kai vilna sušlampa nuo prakaito, ji vistiek Jus šildys. Taip yra dėl egzoterminio proceso, kai ląstelėse esantys baltymai sušyla, kaip tampa šlapi.

rankų darbo merino vilnos šlepetes

Antibakterinės savybės:

Merino vilna pasižymi puikiomis antibakterinėmis savybėmis, nes jos pluošto paviršius yra “pleiskanotas” tai yra nelygus. Būtent dėl to bakterijoms ir nemaloniems kvapams yra sunku išsilaikyti ir susidaryti ant vilnos pluošto.

Tvarumas ir ekologiškumas :

Merino vilna naudoja gamtos išteklius, ji reguliariai atauga ir nereikalauja jokių kitų, stiprių cheminių ingridientų, išskyrus vandenį, gryną orą ir žolę. Ji taip pat yra biologiškai skaidoma ir jos gamybos procese nereikia jokių chamikalų, tad prekės iš merino vilnos nealergizuoja ir tinka bet kam.

Merino vilna yra daugiafunkcinė ir tvarki sintetikos alternatyva. Įsigyje rūbą, kojines ar tiesiog paprastas namines šlepetės, galėsite būt užtikrinti jo atliekama funkcija, tvarumu, ilgaamžiškumu. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje, galite rasti daugybę merino vilnos gaminių, tiek moterims tiek vyrams. Liemenės, kurios šildys Jus šaltais vakarais, kambarinės šlepetės, kurios teiks visapusišką nauda Jūsų sveikatai ir bus ilgaamžiškas pirkinys tarnausiantis ilgą laiką. Apsipirkite greitai ir saugiai internetinėje parduotuvėje Avalynė Tau.

Tekstas patalpintas dzukijainfo komandos

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.