Kvercetino nauda, jo sudėtis ir vartojimas

Kvercetino nauda, jo sudėtis ir vartojimas

Ką daryti, kaip elgtis, jei vis tik virusas musų neaplenkė? Jaučiame nuovargį, maudžia raumenis, bėga sloga, kamuoja aukšta kūno temperatūra, galvos skausmas nepakeliamas? Žinoma, geriausia būtų pasikonsultuoti su šeimos gydytoju, gal jus nukreips PGR SARS-CoV-2  tyrimui, o gal tai tiesiog sezoninis virusas? Abiem atvejais, namų ir lovos režimas neišvengiamas. Aukštos kūno temperatūros (tik nuo 38,4C ) malšinimui naudokite antipiretikus (Ibuprom, Ibumetin ir t.t.), gerkite daug žolelių arbatos, vandens ir naudokite kvercetiną. Kvercetinas yra bioflavanoidas, kuris randamas augalinės kilmės maiste. Flavanoidų dėka obuoliai būna saldžiarūgščiai, vynuogės būna raudonos, žalios arba mėlynos, svogūnai ir kaparėliai turi specifinį kvapą. Norint natūraliai iš augalinio maisto gauti rekomenduojamą dienos flavanoidų kiekį, reikėtų jo suvalgyti ne mažiau, kaip 500 gramų. Tai turėtų būti įvairios uogos, vaisiai ir daržovės. Jei kasdieninėje mityboje, atsižvelgiant į metų laikus, vaisių, uogų ir dažovių nėra daug, galima organizmą kompensuoti flavanoidais ir kitu būdu. Tai yra aukštos kokybės maisto papildas kvercetinas, kurio galima įsigyti internetinėje parduotuvėje www.preventonco.lt

Kvercetino sudėtis ir naudojimas

Maisto papildas Kvercetinas sudedamosios dalys: kvercetino dihidratas iš japoninių soforų (Sophora japonica) žiedų pumpurų, vegetariškas kapsulės apvalkalas hidroksipropilmeticeliuliozė. Vienoje kapsulėje yra: kvercetino dihidrato 500mg. Vartojimas: rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules per dieną valgio metu. Įspėjimai: neviršyti rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Kvercetiną gerkite pagal gydytojo rekomendacijas kartu su vitaminu C. Kvercetinas žmogaus organizme „suriša“ virusą ir neleidžia jam pasklisti po visą organizmą. Labai svarbu kvercetiną pradėti vartoti ligos pradžioje, vadinasi labai svarbu identifikuoti ligą, neleisti jai išplisti ir laiku duoti atkirtį. Be kvercetino, reguliariai naudokite vitaminą C, cinką ir žaliosios arbatos ekstraktą. Visus šiuos maisto papildus ir vitaminus galite įsigyti minėtoje internetinėje parduotuvėje. Jei norite nuodugniai išsitirti savo sveikatos būklę ir vartoti maisto papildus pagal gydytojo rekomendacijas ir patarimus, užpildykite anketą ar atsiųskite savo kraujo tyrimus https://preventonco.lt/gydytojo-konsultacijos/. Daugiau informacijos galite rasti svetainėje, joje nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu.

Įrašas paskelbtas temoje Sveikata. Išsisaugokite pastovią nuorodą.