Kuo SEO paslaugos skiriasi nuo Google reklamos?

Nusprendėte pritraukti lankytojus per Google? Nuostabu. Dabar jums reikės tik nuspręsti, ar pasirinksite reklamą, ar bandysite pritraukti lankytojus organiniu būdu. Google reklama suteikia greitus rezultatus, tačiau jie trumpalaikiai. Jums reikės mokėti ne tik už specialisto darbą, bet ir kiekvieną lankytoją. Kai tik paslaugų atsisakysite, lankytojai nebeatras jūsų internetinės svetainės ir reikės ieškoti naujo reklamos būdo. Jeigu norite būti randami ne tik mokėdami už paslaugas, bet ir po to, tuomet rinkitės SEO. Specialistas po truputį iškels jūsų internetinę svetainę ir galėsite mėgautis kur kas pigesniais lankytojų apsilankymais. Už lankytoją jums mokėti nereikės, tik už specialisto darbą. Jeigu ateityje nuspręsite atsisakyti SEO paslaugų, jūsų svetainė vis tiek bus randama per Google paiešką. Tai pagrindinis skirtumas – Google reklama yra greitas, tačiau trumpalaikis būdas, kaip pritraukti lankytojus, o SEO suteiks jums kur ilgesnius rezultatus, tačiau šis procesas yra investicija, atsiperkanti ne iš karto.

Kur rasti patikimą SEO specialistą?

Geri SEO specialistai ant kelio nesimėto. Jeigu norite pamatyti savo internetinę svetainę aukštose pozicijose, tuomet geriau sutelkite savo dėmesį ir pasiruoškite ilgoms specialisto paieškoms. Deja, bet nemaža dalis specialistų jums žadės rezultatus, kurių tikrai nepasieks. Kaip išvengti tokių specialistų? Šie patarimai jums tikrai padės:

  • Venkite laisvai samdomų specialistų be patirties. Jeigu specialistas nurodo, jog negali pateikti klientų sėkmės istorijų, nes nenori pažeisti jų privatumo, bėkite nuo jų kuo tolyn. Greičiausiai vienintelė priežastis, kodėl jie nepateikia darbo pavyzdžių yra ta, jog jie visi nesėkmingi.
  • Susipažinkite su daugiau nei keliais specialistais. Tiesa ta, jog nežinant, kas yra SEO paslaugos ir kaip veikia šis procesas, gana sudėtinga surasti reikiamą specialistą. Dėl to naudinga gauti pasiūlymus iš daugiau nei kelių agentūrų ir sužinoti kuo daugiau apie SEO paslaugas. Tai ne tik padės lengviau išsirinkti specialistą, bet ir leis lengviau susikalbėti su specialistu ateityje. Kuo daugiau žinių apie SEO įgysite pasiūlymų aptarimu metu, tuo geriau.
  • Sekantis dalykas, į kurį būtina atkreipti dėmesį, specialisto bendravimas. Nevenkite užduoti sunkesnių klausimų net ir tuomet, kai pats nežinote atsakymų. Stebėkite, ar specialistas lengvai bendrauja, ar pasimeta, gavęs sudėtingesnį klausimą.
  • Nesirinkite pagal kainą. Deja, bet SEO paslaugos yra brangios ir atsiperka tikrai ne iš karto. Nesitikėkite, jog užteks kelių šimtų eurų, jog pasiektumėte greitus ir gerus rezultatus. Jeigu specialistas siūlo pigią kainą, greičiausiai jam tiesiog labai reikia naujų klientų.

Kokybiškas Seo paslaugas teikia https://webstudio.lt

Įrašas paskelbtas temoje Patarimai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.