Kondicionieriai namams: monoblokiniai kondicionieriai

Namuose norite turėti oro kondicionierių, bet nenorite turėti įprasto, kuris yra sudėtingai montuojamas ir susideda iš dviejų dalių. Tuomet tokiems kondicionieriams yra puiki alternatyva – tai monoblokiniai kondicionieriai, kurie gali turėti visas reikiamas funkcijas ir tarnauti ne ką prasčiau nei įprasti aparatai.

Monoblokinių kondicionierių privalumai

Monoblokiniai kondicionieriai pasižymi tuo, kad jie neturi išorinio bloko, todėl gali būti montuojami praktiškai visuose namuose. Jų pirmasis privalumas yra tas, kad jie pasižymi mažesnėmis kainomis, nei įprasti oro kondicionieriai. Tad tai puiki išeitis tiems, kurie negali leisti susimontuoti įprasto prietaiso arba tiems, kas šiuo metu taupo kitiems tikslams ir negali leisti investuoti per daug didelės sumos. Kitas jų privalumas yra tas, kad jie gali ne tik šaldyti, bet ir šildyti. Tad tokie prietaisai bus naudingi ištisus metus. Vienas iš didžiausių jų privalumų tas, kad jie veikia labai tyliai, todėl juos galima montuoti net ir miegamajame, nes būsime tikri, kad ir naktį jie netrukdys miegoti.

Kur galima juos įsigyti?

Kondicionieriai namams parduodami įvairiose fizinėse parduotuvėse, skirtoms namų apyvokos reikmėms ar specializuotose parduotuvėse. Čia galite rasti platų pasirinkimą pačių įvairiausių oro kondicionierių, tarp jų ir monoblokinių. Taip pat juos galima įsigyti ir internetinėse parduotuvėse. Tokiu būdu turbūt pirkti yra žymiai paprasčiau, nes jis gali būti pristatomas tiesiai jums į namus. Taip pat perkant tokiu būdu, nesunkiai galite palyginti vieno ar kito modelio kainas skirtingose parduotuvėse ir taip rasti patį geriausią variantą. Bet to, perkant internetu dažnai yra taikomos nuolaidos, kuriomis pasinaudojus galima sutaupyti tikrai ne mažas sumas.

Kiti privalumai

Naudojant šios rūšies kondicionierių būsite tikri, kad namų oras bus švarus, nes jis išvalys jį nuo skraidančių dulkių ir kitų mikroorganizmų. Taip pat jį naudojant sunaudosite ne daug elektros energijos, ypač tai aktualu šaltuoju metu sezonu, nes tokiu būdu galima sutaupyti ne tik elektros bet ir šildymo sąskaitas. Ir dar vienas privalumas, kurį galima įžvelgti yra tas, kad jie pasižymi nesudėtingu montavimu. Tačiau, kaip ir bebūtų, vis tiek montavimo darbus rekomenduojama palikti profesionalams, kurie be didelių problemų jį sumontuos. Montuojant patiems kyla rizika, kad bus pažeistos tam tikros detalės, kurias reikės taisyti, o galbūt net ir keisti.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.