Komercinės patalpos Vilniuje: pirkti iš privačių asmenų ar agentūrų?

Renkantis komercines patalpas neretai žmonės suklusta, iš kur jas pirkti, privačių asmenų ar agentūrų, siūlančių ką tik pastatytas komercines patalpas. Pasirinkimas nėra lengvas, kadangi abu šie atvejai turi privalumų, ir trūkumų. Perkant patalpas iš privačių asmenų galima bandyti derėtis dėl kainos, visgi, tai nereiškia, kad kainą pavyks sumažinti. Taip pat galima rasti šiek tiek įvairesnius pasirinkimas, galima rasti ir jau suremontuotas, ir tik dalinai suremontuotas patalpas.

Tuo tarpu perkant iš agentūrų, jos dažniausiai ką tik po statybos ir yra neįrengtos. Na, arba su daline apdaila. Visgi tai nebūtinai reiškia, kad tokias patalpas pirkti neapsimoka. Neretai perkant iš agentūrų galima sutaupyti, kadangi kaina yra kur kas pigesnė, nei patalpų, kurias parduoda privatūs asmenys. Pirkti iš agentūrų taip pat yra ir saugiai, nes nereikia domėtis, ar agentūra tikrai sąžininga, ar komercinės patalpos Vilniuje tikrai priklauso jai. Jei norite pirkti pigiau ir saugiai, pirkite tiesiai iš agentūros. Tokiu būdu įsigysite ką tik pastatytas, naujas patalpas.

Ar apsimoka pirkti neįrengtas patalpas?

Pirkti neįrengtas patalpas apsimoka dėl kelių priežasčių. Viena jų – kaina. Jos kur kas pigesnės, na, o remonto darbus atliekant patiems neretai galima sutaupyti, tad bendra suma šiek tiek pigesnė, nei perkant iš karto įrengtas patalpas. Kita priežastis, kodėl verta pirkti neįrengtas patalpas, tai galimybė įrengti jas taip, kaip norisi. Tokiu būdu galite net neabejoti, kad komercinės patalpos Vilniuje bus pagal visus jūsų poreikius.

Nuo ko priklauso patalpų kaina?

Komercinės patalpos Vilniuje kainuoja skirtingai ir kaina priklauso nuo daugelio kriterijų. Jei norite pirkti pigiau, ieškokite neįrengtų patalpų, rajone, kuris yra mažiau populiarus. Visgi atkreipkite dėmesį į tai, ar toks variantas bus tinkamas jūsų verslui. Pasirinkite patalpas, kurios bus mažesnio ploto. Tai taip pat padės sutaupyti pinigus ne tik pirkimo metu, bet ir ateityje, nes reikės pigiau mokėti už šildymą.

Visgi, kiekvienas atvejis yra individualus – kas tinka vienam, gali visai netikti kitam. Renkantis patalpas stipriai pasverkite savo finansines galimybes.

Įrašas paskelbtas temoje Verslas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.