Klausos aparatų priežiūra yra labai svarbi

Kiekvieną brangesnį daiktą turime prižiūrėti kaip įmanoma labiau, kad jis tarnautų pakankamai ilgą laikotarpį. Jeigu kalbėsime apie klausos aparatus, tikriausiai informacijos, kaip adaptuotis, kiek ilgai ji nešioti galima atrasti bet kokiame straipsnyje, bet kaip jį tinkamai prižiūrėti, galima atrasti tikrai ne visur. Todėl galime garantuoti, kad tokia informacija bus labai aktuali tiems, kas tik neseniai pradėjo juos nešioti, nes skirtingais metų laikais, jų priežiūra gali skirtis.

Vasara

Vasara yra kur kas daugiau pačių įvairiausių pramogų, kurios susijusios su lauku, vandeniu ir panašiai. Kuo daugiau laiko praleisime lauke, tuo labiau kyla rizika, kad klausos aparatas bus sušlapintas arba labai smarkiai apdulkės. Todėl norime pateikti kelis patarimus, kurie padės šį aparatą prižiūrėti vasaros laikotarpiu:

  • Džiovinimo priemonės gali pasitarnauti labai, ypač tada, jeigu laiką mėgstate leisti lauke, prie vandens. Kartais galima net nepajusti, kaip sušlampa ausis ir vanduo patenka į klausos aparatą, o natūralus džiovinimas ne visada gali padėti.
  • Kai jo nesegite, geriausia laikyti uždaroje dėžutėje, nes taip galėsite apsaugoti nuo dulkių, saulės spindulių, drėgmės ir panašiai.
  • Jeigu mėgstate nemažai keliauti, taip pat rekomenduojama turėti dėžutę, kur jis bus visada padėtas, kai jo nesegėsite. Taip bus labiau užtikrintas jo saugumas.
  • Kasdienė aparato priežiūra gali duoti labai gerus rezultatus, todėl idealiausias variantas bus tada, kai aparatą išėmę jį tinkamai išvalysite.

Atsparumas vandeniui – ar tai įmanoma?

Tikriausiai daug kam sunku gali būti patikėti, kad klausos aparatai gali būti atsparūs vandeniui. Tačiau šių laikų technologijos leidžia tai sukurti. Aišku, nereikia jo tiesiogiai kišti po vandens srove, bet jeigu netyčia keli lašai užlašėjo ant jo, tikrai nieko baisaus nutikti ir tikrai nereikėtų pulti jo valyti. Bet aišku, kai jis bus išimtas iš ausies, vis tiek galima jį džiovinti ir tinkamai išvalyti, nes tokios priežiūros niekada nebus per daug. Nereikia galvoti, kad tokie klausos aparatai Vilnius, Kaunas ar Klaipėda – miestai, kuriuose galima juos įsigyti. Tokius atsparius vandeniui galima įsigyti ir kituose miestuose. Pavyzdžiui – Utenoje.

Labai svarbu, kokį klausos aparatą pasirinksite

Vienas iš svarbiausių žingsnių, kurį galite padaryti, tai iš karto nusipirkti kokybišką ir patikimą klausos aparatą ir tinkamai jį prižiūrint, juo galėsite naudotis tikrai ilgą laiką. Todėl iš karto verta investuoti į jį, nes galėsite labiau užsitikrinti jo patikimumą. 

Visuomet rekomenduojame konsultacijas su specialistais, pvz: Geraklausa

 

 

 

Įrašas paskelbtas temoje Patarimai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.