KAMBARIAI NIDOJE SUSIDOMĖJIMO SULAUKIA VISUS METUS

KAMBARIAI NIDOJE SUSIDOMĖJIMO SULAUKIA VISUS METUS

Kambariai Nidoje susidomėjimo sulaukia bet kurio sezono metu – pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą. Be abejo, didžiausia nuomos Nidoje paklausa pastebima vasarą, nes tai atostogų metas, kurį ypač mėgsta saulės, vandens ir šilumos mėgėjai. Todėl planuojant atostogas Nidoje vasarą, kambariu vertėtų pasirūpinti iš anksto – prieš kelis mėnesius. Tačiau nereikėtų nustebti ir tuo, kad Nida mėgstama rudenį ar žiemą – tai laikas tų, kurie mėgsta ramybę ir jaukius vakarus snaigių skraiste apsiklojusiame miestelyje. Nidoje veiklos ir užsiėmimų yra visada, jei nežinote, ką galėtumėte čia nuveikti savo mėgstamu metų laiku, metas tai išsiaiškinti.

Žiemos pasakos reikšmę geriausiai atskleidžia apsilankymas Nidoje žiemą

Pirmiausia, žiemos be Nidos neįsivaizduoja užkietėję žvejai. Nida nuo seno yra pelniusi žvejų kaimelio vardą ir šis amatas čia išlikęs iki šiol. Vieni čia atvažiuoja žvejoti, o kiti pasimėgauti skania šviežia žuvimi. Žvejams Nidoje netgi siūloma atskira pramoga – žvejybos aistruoliai rogėmis ir su visa reikalinga įranga nutempiami ant Kuršių marių, kuriose iki soties gali mėgautis žvejybos procesu ir pilnais krepšiais laimikių.

Nidą žiemos metu lanko ir menininkai, fotografai, kuriems reikia unikalios gamtos, kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio, šėlstančios jūros garsų ir išskirtinio įkvėpimo. Į šį kurortą žiemą užsuka ir tiesiog ramybės pasiilgę svečiai, kurie grožisi užšalusiomis Kuršių mariomis ir eina jomis pasivaikščioti, stengdamiesi pajausti tikro laiko tėkmę. Keliautojai sako, kad nuo Parnidžio kopos atsiveriantys Nidos vaizdai – tai tikroji žiemos pasaka, kuria pasigėrėti turėtų kiekvienas.

Jei vykstate į Nidą žiemą, skirkite tam bent kelias dienas, kad iš tikrųjų pajaustumėte šio kurorto didybę. Neužmirškite pasirūpinti ir kambariais Nidoje, kad poilsis būtų kuo sklandenis ir malonesnis. Maloni žinia – kambariai Nidoje žiemą būna pigesni.

Protą ir sielą geriausia praturtinti Nidoje rudenį

Nors ruduo dažnai asocijuojasi su dargana, atvėsusiais orais, vėju ir lietumi, tačiau šiuo metų laiku nereikėtų pasiduoti slogioms nuotaikoms ir rinktis vertingas pramogas. Ruduo Nidoje skirtas pažinčiai su menu, muzika, literatūra ir kitais miestelyje organizuojamais renginiais. Kuo toliau, tuo labiau Nida pritraukia lankytojus rudenį, nes kviečia apsilankyti įvairiuose susitikimuose, sudalyvauti diskusijose, pasigrožėti parodomis ar pasilinksminti muzikos šventėse.

Jei atvyksite į Nidą rudenį, neskubėkite iš čia išvykti. Rudenį šiame kurorte dar veikia daugybė lankytinų vietų. Ir ne veltui kuo toliau, tuo labiau kambariai Nidoje rudenį tampa vis paklausesni, tad pasirūpinkite jais iš anksto.

Gamtos nubudimu geriausia mėgautis unikalios gamtos apsuptyje – Nidoje

Pavasaris – tas laikas, kai atrodo, kad viskas aplinkui atsinaujina, keičiasi, bunda. Tai įkvepiantis laikas, todėl įprasminkite jį teisingai. Ar žinote kodėl verta pavasarį atvykti į Nidą? Nes tik čia yra unikaliausias kraštovaizdis, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jaukūs pušyno takeliai, šimtamečiai miškeliai, įspūdingoji Baltijos jūra, gražiosios Kuršių marios, atbundančio nedidelio miestelio gatvelės – visas šis grožis ypač išryškėja pavasarį.

Jei tik turite laiko galimybių, bent kelias pavasario dienas praleiskite Nidoje. Kambariai Nidoje pavasarį dar nėra išgraibstyti, o poilsio namai dar nebūna perpildyti, tad ne tik pasimėgausite bundančia gamta, bet ir ramybe, darniu laiku su savimi ar šeima.

Vasarą bent kelioms dienos būtina užsukti į Nidą – tikrai atgaivai

Ką veikti Nidoje vasarą? Atsakymą kiekvienas turėtų susirasti pats, pagal savo poreikius. Nidoje vasarą labai daug įvairių veiklų ir užsiėmimų: saulės vonios kopose ir maudynės jūroje, šurmuliuojančios gatvelės su vietiniais prekeiviais, daugybė gero maisto restoranėlių, gausybė lankytinų vietų (gintaro galerija, įvairūs muziejai, seno žvejo sodyba ir kt.) ir vertingų gamtos objektų – Parnidžio kopa, Urbo kalnas, pažinčių takai, Tylos slėnis ir kt. – kurių grožis atsiveria būtent vasarą. Tad ko pageidausite, tą gausite –  nuo tingaus poilsio prie jūros iki vertingos pažinties su išskirtiniu Baltijos kurortu.

Vienintelis rūpestis vasarą – kambariai Nidoje. Jų pasiūla vasarą labai stipriai sumažėja, nes turistų Nidoje vasarą apsilanko labai daug ir visi jie nori čia praleisti bent kelias savo atostogų dienas. Nida – gana mažas miestelis, kuris turi ribotą nuomos pasiūlą. Tik tuomet, jei kambariais Nidoje pasirūpinsite iš anksto, laimėsite dvigubai – ir rasite tai, kas jums patinka ir sutaupysite. Kaip ir bet kurio sezono metu, rezervuojant kambarius Nidoje iš anksto, jie būna pigesni.

Turbūt jau supratote, kodėl kambariai Nidoje susidomėjimo sulaukia visus metus. O kuriuo metų laiku mėgstate ilsėtis jūs? Jei žinote atsakymą, nedelskite ir rezervuokite kambarius Nidoje iš anksto. Jei dar nesaete išbandę, siūlome pasinaudoti rekomendacija ir apsistoti pastaraisiais metais itin išpopuliarėjusiuose ir svečių puikiai vertinamuose poilsio namuose „Nidos gaiva“. Rezervuokite patikusį kambarį el. paštu nidos@gaiva.lt arba telefonu +3706 3312 222. Poilsio namai „Nidos gaiva“ svečius pasiruošę priimti visada.

 

 

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis. Išsisaugokite pastovią nuorodą.