Kaip sutaupyti perkant automobilio padangas?

Nuosava transporto priemonė apima daug išlaidų – nuo automobilio draudimo iki priežiūros iki naujų padangų. Priklausomai nuo jūsų vairuojamos transporto priemonės tipo, padangų komplekto keitimas gali kainuoti nuo kelių šimtų dolerių iki tūkstančių dolerių. Taigi taupyti pinigus padangoms labai svarbu daugeliui padangų pirkėjų. Laimei, yra daug paprastų būdų sutaupyti pinigų perkant naują padangų komplektą. Kaip sutaupyti pinigų perkant padangas? Yra daugybė padangų variantų, kurių kainos skiriasi, tačiau net ir pigiausios padangos gali būti brangios. Štai kodėl labai svarbu pasinaudoti šiais patarimais, kad sutaupytumėte pinigų padangoms.

Palyginkite kainas internete

Internetas leidžia lengviau nei bet kada apsipirkti ir palyginti kainas. Peržiūrėkite atskirų padangų parduotuvių svetaines. Pažiūrėkite kokias kainas ar pasiūlymus duoda kitos įmonės, kad rastumėte padangų kainas internete ir jas palygintumėte. Taip pat galite pamatyti kur kas turi platesnį padangų pasirinkimą ir jų kainas dideliuose internetiniuose padangų puslapiuose.

Pirkdami atminkite šiuos kintamuosius:

Mokesčiai. Kai kurios internetinės parduotuvės taiko papildomus mokesčius už naujas padangas, įskaitant išmetimą, naują vožtuvo kotą, montavimą ir balansavimą. Susisiekite su pardavėju, kad sužinotumėte apie šias išlaidas, kad galėtumėte įsivaizduoti kokia bus galutinė suma.

Pardavimų mokestis. Perkant internetu kai kurios įmonės neįtraukia pardavimo mokesčio, jei gyvenate ne įmonės buveinės valstijoje. Pavyzdžiui, jei įmonė yra įsikūrusi Vilniuje, o jūs gyvenate Kaune, galite nemokėti pardavimo mokesčio, o tai gali labai sumažinti išlaidas. Siuntimo mokesčiai. Visada pasidomėkite siuntimo mokesčiais. Dauguma internetinių padangų pardavėjų pristato nemokamai, tačiau verta dar kartą patikrinti.

Stebėkite padangų skelbimus, kurie ateina paštu ar laikraštyje

Tai dažnai pabrėžia specialius pasiūlymus, kurių galbūt nerasite niekur kitur, pvz., pirkite tris, gaukite vieną nemokamą pasiūlymą ir specialius procentus ar kitas nuolaidas. Peržiūrėdami šiuos išpardavimus, visada perskaitykite smulkiu šriftu, nes jie dažnai turi apribojimų ir reikalavimų pardavimo kainai gauti. Pvz., 25 % nuolaida gali būti taikoma tik tam tikrų dydžių padangoms, ar Opel prekės ženklui, arba pirkimas tris, gauk vieną nemokamai gali būti taikomas tik padangai – vis tiek turėsite mokėti už balansavimą, vožtuvo kotą ir šalinimo mokesčius.

Įrašas paskelbtas temoje Auto. Išsisaugokite pastovią nuorodą.