Kaip sukurti parduodančius reklaminius skydelius?

Skaitomumas yra vienas iš pagrindinių patarimų, siekiant sukurti gerus reklaminius skydelius. Perkrauta reklamjuostė bus neįskaitoma ir gali supykdyti potencialų žiūrovą. Taigi rinkitės paprastus, gana minimalistinius dizainus, kurie aiškiai perteikia jūsų žinutę. Tekstai turi būti trumpi ir tuo pačiu daug pasakantys. Juk niekas nenori skaityti ilgų reklaminių tekstų.

Naudokite spalvas, kurios išskirs reklamjuostę iš puslapio, bet taip pat derės prie bendro dizaino. Atminkite, kad geras reklaminis skydelis turi atitikti bendrą jūsų parduotuvės vizualinį identitetą. Todėl būtinai naudokite šriftą ir spalvų schemą, kurią naudojate kitoje reklaminėje medžiagoje, pvz., plakatuose, vizitinėse kortelėse ar socialinės žiniasklaidos grafikoje. Taip galėsite sukurti darnų bendravimą visais kanalais, o gavėjams bus daug lengviau prisiminti išskirtinius Jūsų įmonės bruožus.

Animacijos patraukia vartotojo akį. Naudokite dinaminę animacijos formą ir atkreipkite vartotojo dėmesį į savo skelbimą. Nepamirškite dalykų laikytis saikingai. Per daug grafinių elementų gali atbaidyti jūsų klientą. Rinkitės originalius ir įdomius monotoniją laužančius sprendimus, pvz. naudokite patrauklų tekstą ar nuotrauką. Sutelkite dėmesį į pranešimo paprastumą. Stenkitės, kad visi tai teisingai suprastų. Gera reklamjuostė yra ta, kuri turi ir atitinkamą reklaminį šūkį. Čia naudojamos įvairios technikos. Šūkiai gali būti ryškūs, tiesiogiai susiję su reklamuojamu produktu ar net provokuojantys. Viskas priklauso nuo to, kokį efektą norite pasiekti ir į kokią auditoriją norite nukreipti. Rinkdamiesi internetinės reklamos formą, atkreipkite dėmesį į temą, reklamos tikslą ir gavėją, t. y. ką turi pasiekti reklamjuostė. Svarbus veiksnys yra skelbimo unikalumas ir pobūdis; tai dažnai lemia jos sėkmę. Per daug informacijos nepatartina. Tai sukelia pranešimo nuovargį ir galiausiai priešingą poveikį nei numatyta. Marketingo sprendimai su reklamomis yra gana svarbūs, nes tokiais būdais verslas gali susirinkti savo auditoriją ir žinoma atkreipti dėmesį į savo reklamuojamus produktus ar paslaugas.

 

 

Įrašas paskelbtas temoje Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.