Kaip išsirinkti spintą miegamajam?

„Tvarkingas miegamasis, tvarkingas protas“ – negalima paneigti, kad aplinka, kurioje miegate, gali turėti didelį psichologinį poveikį; netvarkingas miegamasis gali padidinti streso lygį, turėti įtakos jūsų poilsio kokybei ir praktiškai suerzinti!

Tinkama spinta yra labai svarbi norint, kad miegamasis netaptų netvarkinga šventove, o būtų kruopščiai ir tvarkingai sutvarkytu kambariu. Drabužių spinta yra baldas, kuris greičiausiai suteiks erdvės organizuotesniam gyvenimui. Tačiau gali būti sunku rasti geriausią drabužių laikymo variantą. Štai kodėl mes surinkome geriausius patarimus, kaip išsirinkti spintą savo miegamajam!

Naudojimas

Rinkoje yra šimtai skirtingų drabužių spintų – dviejų, trijų durų, stumdomų, veidrodinių, įmontuojamų ir atskirai pastatomų. Ir tai tik rėmas – atidarius duris, yra neribotos galimybės derinti ir konfigūruoti pakabinamos vietos, stalčius, lentynas ir batų lentynas, kurias galima įmontuoti į vidų.

Taigi, pirmiausia reikia užduoti sau klausimą, kokios vietos jums labiausiai reikia? Pakabinamos vietos drabužiams, lentynos batams, stalčiai smulkesniems drabužiams, skyreliai kosmetikai ar aksesuarams ar visų šių dalių derinys?

Tiksliai nustačius, kam bus naudojama jūsų drabužių spinta, galėsite pagalvoti apie jos turimą funkcionalumą, kuris padės nukreipti tiek išorės, tiek vidaus specifikacijas, kurių jums reikia.

Funkcionalumas

Svarbu žinoti pakabinamos vietos ilgį, kurio jums maždaug prireiks proporcingai turimų drabužių tipui. Jei ilgus paltus, vakarinius ir chalatus ketinate laikyti drabužių spintoje, o ne kitur namuose, greičiausiai jums reikės pakabų, kurios optimizuotų visą spintos aukštį, o kostiumai, trumpos suknelės ir džemperiai gali patogiai kabėti.

Kalbant apie lentynas ir stalčius, dar kartą gerai pagalvokite, ką visų pirma juose laikysite. Daugelis drabužių spintų dabar siūlo itin novatorišką interjero dizainą su įmontuotomis batų lentynomis, papuošalų stalčiais ir reguliuojamomis skylutėmis, kurios pagerina organizavimo galimybes, sumažina netvarką ir pašalina papildomų baldų poreikį miegamajame.

Taip pat atsižvelgiama į lentynų gylį – už tam tikro taško gilesnė lentyna sukuria juodąją skylę, kurioje dingsta drabužiai, o tai reiškia, kad jums gali būti sunku rasti daiktus esančius spintos tolimiausiose vietose!

Dydis

Apsvarstykite, kur tiksliai jūsų miegamajame bus drabužių spinta, ir būkite tuo įsitikinę. Didelį baldą dažnai sunku perkelti (ir neįmanoma, jei jis yra pritaikytas individualiai), o daugelyje kambarių yra tik viena tinkama vieta tokio dydžio daiktui, todėl jis turi puikiai tilpti.

Spintų pasirinkimus galite apžiūrėti nuorodoje: https://www.patoguspirkimas.lt/lt/miegamojo-baldai/spintos.html.

Įrašas paskelbtas temoje Namai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.