Kada verta parduoti skolas?

Skolos pirkimas – retai girdima, tačiau labai naudinga paslauga. Tiesa ta, jog skolas susigrąžinti ne visada taip lengva, kaip atrodo. Kai kuriais atvejais net skolų administravimas nepadeda, kadangi skolininkai tiesiog nėra mokūs. Tokiais atvejais lieka keli variantai – arba pamiršti skolą ir leisti skolininkui jus apgauti, arba parduoti skolą ir vis tiek priversti skolininką grąžinti pinigus. Pardavę skolą susigrąžinsite nemažą dalį prarastų pinigų, tad akivaizdus, jog antrasis variantas kur kas palankesnis jus. Na, o kokiais atvejais verta parduoti skolą? Pateikiame kelis variantus.

Nesėkmingai investavote

Nesėkminga investicija šiais laikais pasitaiko labai dažnai. Tiesa ta, jog nepaisant to, kaip mums sunku patikėti, jog investuojant į paskolas ar NT projektus galima likti basiems, reikia pripažinti, kad investicijos ne tokios saugios, kaip mes manome. Jei investavote pinigus ir nepavyksta jų susigrąžinti, deja, bet lieka tik viena išeitis – parduoti skolą. Skolos pirkimas ne tik padės susigrąžinti praprastus pinigus, bet ir leis nebesirūpinti dėl skolos.

Susidūrėte su nemokiais klientais

Skolos pirkimas praverčia ir tuomet, kai nepavyksta susikalbėti su nemokiais klientais. Deja, bet ne kiekvienas klientas apmoka sąskaitą iš karto, kai ją gauna. Smagu bendradarbiauti su klientais, kurie apmoka sąskaitas per nurodytą laiką, tačiau tie, kurie delsia, vėliau ieško kaip išsisukti – retai kada išlaiko gražų bendradarbiavimą. Su tokiais klientais neverta vestis į diskusijas, kadangi jie ras daug priežasčių, kodėl neapmoka sąskaitą. Kur kas patogiau kreiptis dėl skolos pirkimo ir perduoti visą bendravimą įmonėms, kurios žino, kaip susigrąžinti skolas. Na, o jūs tuo tarpu galėsite mėgautis atgautais pinigais.

Skolininkai nenori grąžinti skolos

Kreiptis dėl skolos pirkimo reikia ir tuomet, kai tiesiog paskolinote kažkam pinigus, o tie žmonės nenori jų grąžinti. Žinoma, tokiais atvejais kyla viena problema – įrodymai, jog skola buvo suteikta. Tie, kurie skolina draugams, dažnai nemano, kad juos apgaus, todėl nepasirašo sutarties. Visgi galima pastebėti, jog būtent draugai yra tie, kurie neskuba grąžinti skolų, o kartais visai jų negrąžina.

Įrašas paskelbtas temoje Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.