Ką daryti su senu, neveikiančiu automobiliu?

Turint seną automobilį, kuriame yra ne tik defektų, bet ir užsiveda jis sunkiai, po kurio laiko daugeliui gali kilti klausimas, ar tikrai apsimoka jį laikyti? Deja, bet tokio automobilio taisymas kainuoja kartais brangiau, nei pats automobilis, o parduoti jį kitam vairuotojui būtų gana sudėtinga. Na, nebent rastumėte tą, kuris nežino, kiek kainuotų jo taisymas. Tačiau tokio automobilio pardavimas kitam vairuotojui būtų tiesiogine ta žodžio prasme laikomas apgavyste. Tad jei norite sąžiningai atsikratyti automobiliu ir už jo bent šiek tiek uždirbti, tuomet turėtumėte ne parduoti jį kaip transporto priemonę, o tiesiog parduoti jį dalimis. Automobilių laužo supirkimas šiuo metu yra ypač dažnai pasirenkamos paslaugos dėl kelių priežasčių. Visų pirma, daugelis lietuvių nenori teršti sąvartynų ir ieško būdų, kaip tvarkingai atsikratyti automobiliu. Antra priežastis – uždarbis. Nepaisant to, jog automobilių laužo supirkimas perka automobilį ne prikėlimui, o tiesiog kaip laužo panaudojimą, vis tiek galite iš to uždirbti, nes jums bus sumokėta. Tad jei norite, kad jūsų automobilis paskutinį kartą leistų jums iš jo pasitarnauti, tuomet parduokite automobilių laužo supirkimui.

Kiek galima uždirbti iš automobilių laužo supirkimo?

Net jei ir manote, kad jūsų automobilis nėra vertas nei cento, nenustebkite, kai jis leis jums uždirbti nemažą sumą. Netiesa, jog automobilių laužo supirkimas siūlo nedideles sumas ir kreiptis net neapsimoka. Tačiau konkreti suma priklauso nuo to, koks jūsų automobilis bei kur kreipsitės. Kai kurios įmonės nori pasipelnyti, tačiau neatkreipia dėmesio į tai, ko reikia jų klientams. Jie siūlo mažas kainas už automobilių laužo supirkimą, nes žino, kad vis tiek atsiras klientų, kurie norės parduoti. Kreiptis į tokias įmones tikrai neapsimoka, tad būkite atidūs ir susisiekite su daugiau nei viena įmone. Tokiu būdu ne tik daugiau sužinosite apie automobilių laužo supirkimą, bet ir galėsite gauti geresnį pasiūlymą bei daugiau uždirbti ir pasipelnyti.

Geriausias būdas gauti daugiausia pinigų parduodant automobilį – derėtis su pirkėju. Jei nežinote, kaip derėtis, yra keletas naudingų patarimų, kurie padės užtikrinti, kad už parduodamą automobilį uždirbsite daugiausia pinigų. Pirma, svarbu aiškiai pasakyti, ko norite ir ko nenorite. Turėtumėte taip pat būkite pasirengę atsisakyti sandorio, jei pasiūlymas jūsų netenkina. Antra, prieš pradėdami derėtis atlikite namų darbus ir išsiaiškinkite, kiek vertas jūsų automobilis. Tai bus geras atspirties taškas ir padės jums gauti daugiausiai pinigų už savo automobilį. Galiausiai būkite pasirengę kompromisui.

Įrašas paskelbtas temoje Auto. Išsisaugokite pastovią nuorodą.