Gėlės Vilniuje: idėjos puokščių kūrimui

Gėlės Vilniuje – jų daug, visos jos skirtingos ir vienodai gražios. Prisižiūrėjus tiek spalvotų žiedų kartais pasidaro net sunku pamatyti ar sukurti kažką naujo. Tačiau gėlių puokštės, nors ir iš tų pačių komponentų, gali būti labai skirtingos. Kartais net labiausiai nesuderinamos gėlės Vilniuje gali sukurti nuostabiausias puokštes, kurių tikrai nesitikėjote. Tad pateikiame keletą idėjų, kaip sukurti unikalias ir įdomias puokštes kiekvienai progai.

Puokštės stilius

Gėlės Vilniuje nors ir atrodo visos vienodo stiliaus, iš jų galima kurti labai skirtingo dizainos puokštes. Įkvėpimo galima ieškoti visur – gamtoje, metų laikuose, namų interjeruose ar tiesiog pasirinkti mėgstamas spalvas ir nuo to atsispirti. Jeigu siekiate minimalistinės puokštės, gėlės Vilniuje gali būti pasirenkamos su mažai žiedų, mažai lapų, ne per daug detalių. Tokioms puokštėms užtenka vos vienos rūšies gėlių, pavyzdžiui gubojų. Jeigu norite kurti klasikinę puokštę, natūralus pasirinkimas yra ir klasikiniai žiedai (rožės, gvazdikai, eustomos, bijūnai). Tokios gėlės Vilniuje geba prisitaikyti daug kur, tad su klasikine puokšte tikrai neprašausite. 

Siekiantiems egzotinio vaizdo, galima rinktis ir labiau egzotinius žiedus. Gėlės Vilniuje gali būti papildomos eukalipto ar palmių lapais, kurie net ir klasikinius žiedus nukels į šiek tiek egzotinius kraštus. Nebijokite derinti skirtingų tekstūrų ar eksperimentuoti su iš pirmo žvilgsnio nederančiais augalais, nes niekada nežinote, kokia kombinacija gali jums patikti.

Formos pasirinkimas

Dauguma puokščių turi ir savo formas, pagal kurias yra pasirenkamos ir gėlės Vilniuje. Tad jeigu žinote, kokios formos puokštę kursite, stenkitės pritaikyti ir gėles. Tarkime, norite sukurti aukštą puokštę. Tokiai puokštei reikia rinktis ilgakotes gėles. Tad kai kurie pasirinkimai jau atkrenta. 

Jeigu nežinote kokios formos puokštę dėliosite, užtenka pasirinkti kelis pagrindinius žiedus ir jau matysite, kokia forma nusimato. Gėlės Vilniuje, žinoma, gali būti pakerpamos, patrumpinamos ar šiek tiek paformuojamos, tad neatmeskite visų savo pasirinktų žiedų iš karto.

Spalvų paletė

Norint, kad puokštė atrodytų estetiškai, labai svarbu ir tinkamas spalvų parinkimas. Gėlės Vilniuje gali būti tos pačios rūšies, bet skirtingų spalvų, tad pasirinkimas tikrai platus. Jeigu jūsų pagrindinis žiedas yra pastelinės spalvos, rinkitės ir toliau tokias. Jeigu norite ryškios puokštės – gėlės Vilniuje gali turėti kelis ryškius akcentus arba net visi žiedai gali būti ryškūs. Tad spalvos pasirinkimas yra tikrai svarbus. 

Įrašas paskelbtas temoje Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.