Galingi elektriniai paspirtukai

Galingi elektriniai paspirtukai

Elektriniai paspirtukai tapo labai populiarūs tarp entuziastų. Daugelis žmonių nusprendžia nesinaudoti automobiliu trumpiems atstumams ir renkasi elektrinį transportą. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip išsirinkti elektrinį paspirtuką suaugusiajam. Elektrinio paspirtuko dėka atsikratysite parkavimo problemų ir kamščių, o kelionės tikslą pasieksite ypač lengvai.

Kaip išsirinkti elektrinį paspirtuką suaugusiesiems?

Prieš pirkdami paspirtuką, susipažinkite su pagrindiniais kriterijais. Atkreipkite dėmesį į šiuos elementus:

Variklis

Pirmas dalykas, kurį reikia nuspręsti, yra variklio tipas, kurio prireiks suaugusiems geram elektrinio paspirtuko naudotojui mieste. Yra du variantai, pavyzdžiui, variklis su ratu arba atskiras elektros variklis su grandine. Jei paspirtukas bus naudojamas mieste, rekomenduojama rinktis variklio su ratu tipą. Tokios transporto priemonės yra lengvesnės. Taip pat reikia atsižvelgti į variklio galią. Kuo galingesnis variklis, tuo paspirtukas didesnį greitį galės išvystyti. Taip pat jei sveriate daugiau nei 100 kg, paspirtukas su galingu varikliu yra geras pasirinkimas.

Ratų dydis

Renkantis paspirtuką lygiam paviršiui, verta rinktis modelius su ratukais, kurie yra iki 18 cm skersmens. Tačiau geriausias ir universaliausias variantas yra didesnio skersmens ratai. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, į tai, kad kuo mažesnis ratas, tuo silpnesnis variklis. Jei ieškote geriausio sprendimo ir asfaltui, ir minkštam gruntui, 20 – 25 cm ratukai yra geriausias pasirinkimas.

Svoris

Galingų elektrinių paspirtukų svoris prasideda nuo 16 kg.

Greitis

Tai viena iš svarbių savybių, į kurią reikia atsižvelgti renkantis elektrinį paspirtuką miestui suaugusiems. Kol vaikiški modeliai gali pasiekti tik 8-12 km/h greitį, galingi, rimtesni įrenginiai gali judėti 20-35 km/h greičiu. Tokie paspirtukai puikiai tinka judėjimui mieste. Mėgstantiems važinėtis pavėjui siūlomi galingesni paspirtukai, pasiekiantys net 90 km/h greitį.

Baterija

Tai svarbus atrankos kriterijus, tiesiogiai įtakojantis paspirtuko patvarumą. Trumpiems pasivažinėjimams šalia namų tinka iki 5000 mAh talpos baterija. Modeliai su 8000 mAh baterija tinka važinėjimui mieste ir darbui. Mėgstantys važiuoti tolimesniais maršrutais turėtų rinktis elektrinį paspirtuką, kurio akumuliatoriaus talpa viršija 12,000 mAh. Tačiau reikia atsiminti, kad kelio danga ir naudotojo svoris turės įtakos baterijos sąnaudoms.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis. Išsisaugokite pastovią nuorodą.