Buto pirkimas: pagrindiniai privalumai

Buto pirkimas: pagrindiniai privalumai

Šiais laikais vis daugiau žmonių pradeda galvoti, kad nuomotis butą arba namą, yra tiesiog pinigų išmetimas, nes mes kiekvieną mėnesį sumokame kažkam, kai vietoj to, galėtume mokėti paskolą ir būstas priklausytų mums. Nauji butai Vilniuje yra statomi labai greitai, todėl išsirinkti tinkamą butą neturėtų būti sunku. Tačiau prieš perkant būstą pagalvokite apie svarbius faktorius:

  • Išsirinkite sau tinkamą vietą. Būtų siūlomu yra daug, todėl rinkitės patraukliausią vietą Jums.
  • Įsitikinkite, kad siūloma kaina Jums yra tinkama.

Taip pat turint nuosavą būstą, jame atsiranda daugybė privalumų. Tokių kaip:

Turimas turtas bus naujas

Labai daug pirkėjų vertina, kad jie patys gali išsirinkti norimą dekorą ir buto vidaus išvaizdą. Taip pat svarbu, kad bute dar niekas negyveno ir jie bus pirmieji būsto gyventojai. Visi baldai bus visiškai nauji ir idealios būklės, o apdaila yra kokybiška, nes naudojamos naujos medžiagos.

Jūsų nuosavybė

Būstą galima įsigyti su paskolą ir vietoj to ką mokate už nuomą, tą geriau mokėti bankui, tačiau butas priklausys Jums. Kuo ilgiau Jūs turėsite būstą, tuo daugiau priklausys Jums, nes busite atidavę kažkokią dalį bankui. Kai kurie investuotojai tiesiog perka butus, kaip labai gerą investiciją.

Galite laikyti kaip investiciją.

Kai kalba eina apie nekilnojamą turtą, tuomet galima drąsiai sakyti, kai tai yra puiki investicija tolimoje ateityje. Bet kokio tipo nekilnojamas turtas brangsta, o ypatingai Vilniuje. Tai reiškia, kad nusipirkus naują butą, po kelių metų jis kainuos daugiau, jei už jį sumokėjote.

Energijos taupymas

Taip pat labai svarbu vertinti ir energijos taupumą. Nauji butai yra statomi iš naujausių ir tik kokybiškų medžiagų, kad užtikrintų gyventojams garso ir šilumos izoliaciją. Taip Jūs sutaupysite ir ant šildymo mokesčių. Nes šildymas tik brangsta, o naujuose butuose kaina už šildymą bus maža. Dėl šių priežasčių, energijos naudingumo sertifikatai būna tikrai aukštų įvertinimų.

Aplinka

Visi būtų statytojai stengiasi, kad aplinka turėtų kuo gražesnį kraštovaizdį ir ,kad kiemas būtų taipogi gražus. Dauguma įrengia net vaikų žaidimo aikšteles ir patogų parkingą.

 

Įrašas paskelbtas temoje Namai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.