Būsto projektai: pakartotiniai ar skirti Jums?

Svajojate apie namus, kurie būtų tik Jūsų ir kurių kiekviena smulkmena būtų tokia, kaip Jums labiausiai patinka? Džiugu, kad visus daugiau žmonių turi galimybę gyventi tokiuose namuose. Dėl paskolos, tiek įvairios uždarbio galimybės atveria kelius ne pirkti, tačiau statytis namus, kurie bus iki mažiausių smulkmenų tobuli.

Statyba, žinoma, prasideda nuo projekto. Jį reikia palikti specialistams, kurie kuria darbus pagal Jūsų poreikius arba gali pasiūlyti pakartotinius projektus, kurie dažniausiai minimaliai koreguojami pagal Jūsų asmeninius lūkesčius. Kuris variantas yra geresnis?

Būstas – visam gyvenimui

Pirmiausia reikia suprasti, kad namai dažniausiai kuriami visam gyvenimui. Taigi, tai yra tokia investicija, kuri atsiperka gana greitai, tačiau ja mėgautis bus galima daug laiko. Ne veltui ir statybų rangovai, ir kiti specialistai, kurie dirba su namų statyba bei dekoru tikina, kad kur kas geriau yra asmeninis projektas.

Nors pakartotiniai projektai dažniausiai yra minimaliai koreguojami pagal kliento poreikius, tačiau jie iki galo niekada nebus tokie, kaip žmogui reikia. Ką tai reiškia? Kad jis visą gyvenime turės gyventi tokiuose namuose, kurie ne iki galo išbaigti. Tokie, kurie jam nėra tikrai NAMAI. Džiugu, kad vis daugiau lietuvių tai supranta ir investuoja į asmenius projektuotojus, kurie kuria detalius, iki smulkmenų tobulus projektus, kurie patinka klientui.

Kainos nėra tokios didelės kaip atrodo

Kodėl dažniausiai privačių būstų savininkai nusprendžia, kad jiems geriau tiks pakartotiniai projektai? Dėl mito, kad asmeniniai kainuoja labai daug. Ar tai tikrai yra mitas? Įvertinus, kad būstas yra viso gyvenimo investicija – mitas. Ir jį paneigti galima internete palyginus kainas, kurios yra viešos.

Galiausiai, pakalbėjus su specialistais, jau po pirmos konsultacijos galima sužinoti įkainius, kurie padės geriau įsivertinti savo galimybes. Vieni tikrai ima didesnius paslaugos mokesčius, kiti mažesnius, tačiau faktas, kad niekas nepradės dirbti iki kol nebus sudarysite sutartis, o joje nebus pateiktos kainos bei kitos smulkmenos, kurios leis nuspręsti – ar paslaugos Jums tinka ir norite dėl projekto tartis su tam tikra įmone.

Įrašas paskelbtas temoje Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.