Baidarių nuoma visus metus šventėms ir ne tik

Baidarių nuoma visus metus šventėms ir ne tik

Lietuvoje, kur gausu ežerų ir upių, pramogos ant vandens yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Lietuvoje, ko gero, jau sunku būtų rasti žmonių, kurie niekuomet neplaukė baidare. Ši pramoga tapo tokia populiari, jog žmonės baidarių nuoma teikiančių įmonių paslaugomis naudojasi kasmet ar net kelis kartus per metus. Baidarių žygiai tampa gražia ir smagia tradicija ne tik su draugų kompanija, bet ir kolegomis.

Ar baidarės – tik vasaros pramoga?

Nors vasara yra laikas, kai baidarių sezonas ypač aktyvus, vis daugiau baidarių nuoma užsiimančių verslininkų savo klientus kviečia baidares išbandyti ir kitais metų laikais. Lietuvoje plaukioti baidarėmis galima ištisus metus. Jeigu ne vieną vasaros savaitgalį praleidote baidarėje, būtinai pabandykite pamatyti šią pramogą kitomis akimis. Įvairiais upių maršrutais galima leistis ir rudenį ar net žiemą. Pavyzdžiui, plaukimas baidarėmis pastaruoju metu tampa vis labiau dominančia pramoga netgi Naujųjų metų naktį.

Puiki idėja šventėms

Baidarių nuoma iki šiol yra vienas populiariausių pasirinkimų įvairioms privačioms šventėms. Labai dažnai baidarės pasirenkamos gimtadienių, išleistuvių šventimui. Taip pat populiaru baidarėmis plaukti per mergvakarius ar bernvakarius. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės kviečia leistis netgi į naktinius baidarių žygius, kurie nestokoja adrenalino ir puikių emocijų.

Tinka ir įmonių vakarėliams

Plaukimas baidarėmis yra ne tik puiki pramoga, bet ir tam tikras aktyvus laisvalaikis, padedantis mums atrasti save ir bendravimą su kitais. Juk baidarėje reikia mokėti bendrauti su savo porininku, laiku priimti svarbius bendrus sprendimus ir juos įgyvendinti. Todėl plaukimas baidarėmis toks populiarus pasirinkimas ir tuomet, kai įmonės organizuoja išvažiuojamuosius vakarėlius ar netgi komandos formavimo mokymus. Plaukimas gali būti puikiu būdu komandai formuotis, mokytis pasitikėjimo ir bendrų tikslų siekimo.

Kaip pasirinkti maršrutą?

Ne tik tuomet, kai kompanijoje yra su baidarėmis pirmą kartą plaukiančių žmonių, bet ir tuomet, kai plaukia tikri veteranai, svarbiausiu darbu tampa maršruto pasirinkimas. Jis turi būti tinkamas visiems, o kartu ir padėti atrasti kažką naujo. Pavyzdžiui, jeigu įprastai rinkdavotės maršrutus Dzūkijos regione, kur baidarės yra ypač populiarios, pasidomėkite, kokios siūlomos baidarės Aukštaitijoje ir kokie maršrutai čia galėtų Jus sužavėti. Čia kiekvienais metais vis daugiau keliautojų renkasi maršrutus Kiauna, Žeimena, Lakaja ar kitomis upėmis.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis. Išsisaugokite pastovią nuorodą.