3 mitai ir faktai apie vaizdo kasečių skaitmeninimą

3 mitai ir faktai apie vaizdo kasečių skaitmeninimą

Turite senas vaizdo kasetes, kurias norisi išlaikyti kuo ilgiau? Tiksliau, įrašus, kurie yra jose? Džiugu. Kodėl? Nes tai galimybė ne tik pačiam vėl ir vėl grįžti į tam tikras akimirkas, tačiau taip pat ir palikti tokią galimybę ateitis kartoms. Tiesiog fizinės kasetės dėvisi, jos yra veikiamos laiko, o kai taps skaitmenizuotos – „gyvens“ amžinai.

Vaizdo kasečių įrašų skaitmeninimas šiuo metu tikrai yra ant bangos. Kaip ir kitos populiariausios paslaugos – jos dažnai yra apipintos mitais, kurie trukdo suprasti paslaugos kokybę. O kokie yra dažniausi šiuo atveju?

  • MITAS – perrašyti vaizdo kokybė bus labai bloga.

Video kasečių perrašymas reikalauja ne tik specialios įrangos, tačiau taip pat ir žinių, kurios padeda tinkamai atlikti darbus. Žinoma, pergyvenama kad keičiant formatus galima sugadinti kokybę. Tačiau tikrai taip nėra. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad labai dažnai po darbų kokybė yra dar geresnė nei buvo senoje kasetėje. Tai tik dar kartą įrodo, kad video skaitmeninimas yra puikus pasirinkimas.

  • MITAS – tai yra labai brangi paslauga.

Tai tikrai nėra brangi paslauga ir geriausia su kainomis yra susipažinti internete. Esame tikri, kad tai padės ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau ir rasti tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Džiugu ir tai, kad tokio tipo paslaugas siūlo vis daugiau specialistų, o konkurencija visada mažina kainas ir padaro jas labiau prieinamas klientams.

  • MITAS – negalima perrašyti daugelio kasečių.

Dažniausiai skaitmeninimui yra tinkamos šio tipo kasetės: VHS, VHS-C, Video-8, HI8, Digital8, MiniDV, microDV, HDV, DVcam. Įrašymas .mp4 formatu suteikia galimybę video žiūrėti tiesiai per TV, kompiuterį ir telefoną. Taigi, tai atveria galimybes matyti vaizdo įrašus tada, kai tik norisi. Nereikia jokių specialių įrenginių, kurie anksčiau buvo jungiami prie TV, kad būtų galima peržiūrėti kasetes. Šiuo metu viskas yra kur kas paprasčiau, tik pirmas žingsnis yra įrašų skaitmeninimas.

Išsami informacija: www.videoaudioskaitmeninimas.lt.

Įrašas paskelbtas temoje Patarimai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.