Sportas
0

Per tris dienas – trys „Dzūkijos“ varžybos

Per tris dienas –  trys „Dzūkijos“  varžybosMariaus Šagunevičiaus nuotr.

Alytaus „Dzūkijos“ komanda tęsdama pasiruošimą naujajam sezonui sužaidė dar tris draugiškas rungtynes, o visos jos susiklostė skirtingai.

Andrejaus Urlepo auklėtiniai penktadienį sužaidė pirmąsias rungtynes savų žiūrovų akivaizdoje šiame pasiruošimo etape ir jų nenuvylė. Gerą gynybą demonstravusi Alytaus komanda 71:60 (19:13, 14:20, 18:13, 20:14) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

„Dzūkijos“ gretose rezultatyviausiai žaidė Katinas Reinhardtas, kuris pelnė 11 taškų, puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis Mindaugas Sušinskas įmetė 10, Anatolijus Kaširovas (11 atk. kam.), Gediminas Žalalis ir Domagojus Samacas (6 atk. kam.) pridėjo po 9 taškus.

Pralaimėjusiems 16 taškų įmetė Robertas Stumbris (6 atk. kam.), 15 – Malcolmas Grantas, 10 surinko Jamesas Woodardas (10 atk. kam.).

Šeštadienį alytiškių laukė kelionė į Raseinių rajone esančioje „Karpynės“ sporto ir renginių salę, kur „Dzūkijos“ laukė bene rimčiausias varžovas rengiantis naujajam sezonui – ne tik LKL, tačiau ir FIBA Čempionų lygos kovoms besirengiantis Klaipėdos „Neptūnas“.

Nors po dviejų kėlinių buvo turėtas net devynių taškų pranašumas, o visas rungtynes virė atkakli kova, galutinė rungtynių sirena skelbė priešininkų pergalę rezultatu 87:73 (19:19, 12:21, 30:17, 26:16).

„Dzūkijos“ gretose ir vėl išsiskyrė Katinas Reinhardtas. Jis pelnė 24 taškus (4/7 tritaškiai), 10 pridėjo Gediminas Žalalis, 9 surinko Paulius Petrilevičius (11 atk. kam.).

Daugiausiai problemų kovoje dėl pergalės pridarė ir sunkiai sulaikomas buvo „Neptūno“ gynėjas Mindaugas Girdžiūnas, kuris pelnė 20 taškų (3/5 tritaškiai, 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir surinko net 30 naudingumo balų.

Alytiškiai per daug laiko atsikvėpti neturėjo, kadangi vakar jų laukė dar viena draugiška akistata su svečiais iš Lenkijos Liublino „TBV Start“ ekipa.

Aukščiausioje kaimyninės šalies lygoje žaidžianti komanda varžybas pradėjo šiek tiek geriau, tačiau jų puolimas buvo greitai pristabdytas ir netrukus Dzūkija išsiveržė į priekį – 13:20. Antrajame kėlinyje rungtynių vadžios taip pat priklausė dzūkų krepšininkams, kas leido pirmą kartą įgyti dviženklę persvarą – 29:38.

Po ilgosios pertraukos į varžybas sugrįžo intriga. Svečiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį. Kova taškas į tašką tęsėsi iki pat paskutinių rungtynių sekundžių. Vis dėl to pergalę rezultatu 66:68 pasiekė Alytaus krepšininkai.

Rezultatyviausiai alytiškių gretose žaidė Pauliaus Petrilevičiaus pelnęs 17 taškų, Gediminas Navickas pridėjo 11 bei Mindaugas Sušinskas surinko 10 taškų.