2017 m. rugsėjo mėn. 21 d.

Du-evaldui

Nusikaltimai ir nelaimės
0

Pareigūnai ieško be žinios dingusios Stanislavos Čenkienės

Pareigūnai ieško be žinios dingusios Stanislavos Čenkienės

 

Liepos 12 d. apie 18 val. iš namų, esančių Varėnos r., Jakėnų sen., Puodžių k., išėjo ir iki šiol negrįžo 86-erių metų Stanislava Čenkienė. Manoma, kad moteris išėjo links Salų k.

Gavus pranešimą apie dingusią senolę, paieškas nedelsiant pradėjo Varėnos rajono policijos pareigūnai. Taip pat į pagalbą pasitelktas Karinių oro pajėgų sraigtasparnis, kuris naktį, kelias valandas, nesėkmingai, apylinkes žvalgė iš oro.

Šiandien moters ieško Alytaus ir Varėnos policijos pareigūnai, kinologas su tarnybiniu šunimi, gelbėja kolegos iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos. Miškingas apylinkes, pasitelkus pasieniečių sraigtasparnį, žvalgo iš oro ir šiandien.

Stanislavos Čenkienės požymiai: ūgis apie 150 cm, liekna, plaukai trumpi žili, galvą apsirišusi skarele. Vilkėjo pilka palaidine ir sportinėmis kelnėmis.

Gyventojus, ką nors žinančius apie Stanislavos Čenkienės buvimo vietą ar ją mačiusius, bei turinčius kitos paieškai reikšmingos informacijos, prašome skambinti telefonu +370 700 65600 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

PRIDEDAMA. Stanislavos Čenkienės nuotrauka.

Alytaus apskr. VPK inf.

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!