2017 m. rugsėjo mėn. 23 d.

Du-evaldui

Namai
0

Ko galima pasimokyti iš suomių apie lauko terasas

 

Pas juos klimato sąlygos nė kiek ne geresnės nei pas mus, gal net atvirkščiai, tačiau  visi  individualūs namai, nesvarbu, kokio dydžio ar prabangumo, ten turi įspūdingą terasą ar  net kelias. Suomiai jose gyvena – valgo, ilsisi, pramogauja. Ir, regis,  ne  pinigai tai lemia, o tradicijos. Tai buvo justi  48 kartą Suomijoje vykstančioje Būsto parodoje.

Būsto poveikis žmogaus gerovei – tokia šiemet  Mikelio mieste liepos 14–rugpjūčio 13 d. surengtos  parodos tema.  Kad  terasos  pagerina gyvenimą – faktas.  Iš suomių galima pasimokyti pasinaudoti kiekvienu kieme atsiveriančiu gražiu vaizdu.  O jei tokio nėra – jį susikurti, apželdinti pagal galimybes, papuošti gėlių vazonais ir būtinai įsirengti terasą.

Kalbėti apie tai, kad mes neuždirbame tiek kiek suomiai ar  kad gerai įrengta terasa brangus malonumas, nuobodu.  Parodoje  kukliausias 80 kv. metrų namas turi 40 kv. metrų  terasą. Tokiai užtenka 1000  eurų.

Tiesa, tai iš pušies medienos įrengta terasa. Beje, suomiai  ją renkasi kur kas dažniau nei  tris kartus brangesnį  maumedį.  Apskritai  peržiūrėję nuotraukų galeriją  matome, kad dauguma terasų įrengtos gana kukliai, tačiau itin jaukiai.

lrytas.lt inf.

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!