2017 m. rugsėjo mėn. 23 d.

Du-evaldui

Gamta
0

Katės vegetarės siaučia pirmojo Alytaus gyventojų daržuose

kates vegetares (2)

Pirmojo Alytaus gyventojos, jau kelintą rytą užsukę aplankyti savo daržų nuosavų gyvenamųjų namų kiemuose, savo lysvėse randa apgraužtus agurkus. Daržininkės teigia, kad agurkus kažkas apgrauždavo jau ir pernai, bet šiemet jie niokojami dar labiau. Bespėliojant, kas gali naktimis doroti agurkus, augančius lysvėse, daržininkėms pavyko užtikti, kad daržoves graužia vietinės katės!

kates vegetaresPirmojo Alytaus daržininkės myli ne tik savo daržus ir jų derlių, bet ir kates, todėl šiuo metu iškilusi dilema, kaip viską išspręsti, kad būtų „ir avys sveikos, ir vilkas sotus“.
– Mums tikrai negaila kelių agurkų! Jeigu katėms skanu, tegu graužia, bet kad jos ne vieną ar du agurkus apgraužia… Jos po kąsnelį nugraužia nuo daugelio agurkų! Ir taip visas derlius būna sugadintas!

kates vegetares (1)Apžiūrint apgraužtus agurkus lysvėse, galima pastebėti, kad katėms skaniausia agurko dalis yra daržovės viršutinė dalis – šalia ją laikančio kotelio. Ten jos ir pradeda graužti, pragraužę vieną agurką, eina doroti jau kito…

kates vegetares (3)Pirmojo Alytaus daržininkės savo gėles ir daržoves augina su meile ir jas puoselėja. Turbūt dėl to užauga tokie skanūs agurkai, kad ir katės, juos grauždamos, negali sustoti ir prisigraužia per daug, nes šalia lysvės kartais randamos pakramtytų ir jau pradėtų virškinti agurkų kąsnelių krūvelių…

Giedrė Bratkauskaitė

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!