2017 m. rugsėjo mėn. 23 d.

Du-evaldui

Nusikaltimai ir nelaimės
0

Iš uošvės svečio — mirtini dūriai 31 metų varėniškiui

Iš uošvės svečio — mirtini dūriai 31 metų varėniškiuidiena.lt nuotr.

 

Alytaus rajono apylinkės teismas leido suimti vienam mėnesiui 61 metų Alytaus rajono Kalesninkų kaimo (Simno seniūnija) gyventoją Leonardą D., kuriam pareikšti įtarimai dėl 31 metų varėniškio Svajūno Ž. nužudymo.
Būdamas neblaivus (1,62 promilės) įtariamasis keliais peilio dūriais į pilvą jauną vyrą mirtinai sužalojo rugsėjo 10-osios naktį, apie pirmą valandą 20 minučių. Ir neneigia savo kaltės.
Staigi mirtis auką ištiko dėl vidinio ir išorinio nukraujavimo iš durtinių-pjautinių žaizdų, buvo pažeistos kepenys ir plaučiai, todėl ir greit iškviesti greitosios pagalbos medikai nieko nebegalėjo jam padėti.
Konfliktas įvyko J.Basanavičiaus gatvės name Svajūno Ž. uošvės bute, kur buvo švenčiamas jos gimtadienis. Tame pačiame name su žmona ir mažamete dukrele gyveno ir jis.
Vakare į svečius užsuko ir uošvės draugė su savo draugu Leonardu D., atvykusiu pas ją iš Alytaus rajono, kur ūkininkauja, yra vedęs.
Kol kas neskelbiama konflikto, kilusio tarp šeimininkės žento ir jam į tėvus tikusio svečio, priežastis. Kalbama, kad niekas iš kompanijos šurmulyje to net nepastebėjo. O pamatė miegamajame jau tik merdintį kraujo klane.
Įtariamasis Leonardas D. prieš porą dešimtmečių jau buvo teistas už apysunkį sužalojimą, išgėręs tapdavo ūmus.
Apie žuvusįjį visi kalbinti atsiliepė tik labai gerai. Vyras tarnavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų Varėnos kuopoje, aktyviai sportavo, su salės futbolo komanda yra pelnęs nemažai apdovanojimų.

Lrytas.lt

Genovaitė Rafanavičienė
 korespondentė

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!