2017 m. rugsėjo mėn. 23 d.

Du-evaldui

Pramogos ir kultūra
0

Į Alytų ir vėl atidunda literatūrinis traukinys

Į Alytų ir vėl atidunda literatūrinis traukinys

Šį rudenį į Alytaus Jurgio Kunčino viešąją biblioteką (Seirijų g. 2) atriedės simbolinis literatūros ir muzikos traukinys. Prieš porą metų susidomėjimo ir populiarumo sulaukęs projektas „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje“ ir vėl žada įdomius literatūrinius bei muzikinius susitikimus, skirtingų kartų diskusiją ir intrigą.
Rugsėjo 14 d. 17 val. bibliotekoje įvyks literatūros ir muzikos vakaras. Alytiškiai galės susipažinti su nauju vardu šiuolaikinėje lietuvių literatūroje – rašytoju Povilu Šklėrium. Svečią kalbins literatūrologė Neringa Butnoriūtė. Literatūrinius pašnekesius papildys Dovilės Dimšaitės vokalas ir muzika.
Kviečiame visus besidominčiuosius šiuolaikine lietuvių literatūra (o ypač – drąsius ir originalius senjorus) ateiti į šį renginį ir padiskutuoti su jaunuoju autoriumi, juk knygos yra kaip tik tai, kas gali skirtingoms kartoms padėti suprasti vienai kitą.
Spalį ir lapkritį iš atvykusių „traukinių“ bibliotekos „perone“ žada išlipti ir kiti įdomūs autoriai bei atlikėjai. Palaukime ir pamatysime, kas gi tie paslaptingieji…
Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos inf.

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!