Sportas
0

„Dzūkija“ pasirengimą sezonui pradėjo sutriuškindama Lenkijos ekipą

„Dzūkija“ pasirengimą sezonui pradėjo sutriuškindama Lenkijos ekipąMariaus Šagunevičiaus nuotr.

Trečiadienio vakarą krepšinio klubas Alytaus „Dzūkija“ visus savo sirgalius sukvietė į Druskininkus. Sporto centro salėje alytiškiai sužaidė pirmąsias draugiškas varžybas prieš trečioje Lenkijos lygoje žaidžiančią Bielsko „TUR“ ekipą. Po itin lengvos kovos rezultatu 103:47 (37:6, 24:9, 22:11, 20:20) pergalę šventė „Dzūkijos“ klubas.

Susitikimą iškart žymiai geriau pradėjo alytiškiai. Jie rungtynes pradėjo spurtu net 19:0. Per pirmąjį kėlinį ir toliau „Dzūkija“ varžovus gniaužė savo gynybiniuose spąstuose. Po pirmųjų sužaistų 10 minučių priekyje buvo Alytaus komanda 37:6.

Antrajame kėlinyje niekas per daug nesikeitė. Krepšininkams iš Lenkijos ir toliau sunkiai sekėsi regzti rezultatyvias atakas. Komanda iš Bielsko miesto darė vieną po kitos klaidas. Po sužaistų dviejų ketvirčių rezultatu 61:15 pirmavo „Dzūkijos“ krepšininkai.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Dzūkijos“ vyriausiasis treneris Andrėjus Urlepas po mažu keitė pagrindinius savo žaidėjus į mažiau žaidybinių minučių aikštelėje gaunančius žaidėjus. Per sužaistą trečiąjį kėlinį alytiškiai dar labiau padidino atotrūkį – 83:26.

Ketvirtasis kėlinys niekuo neišsiskyrė iš buvusių. Alytaus krepšininkai ir toliau dominavo varžovų baudos aikštelėje. Nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui pirmąją pergalę tarpsezoniu įsirašė Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai -103:46.

Šiandien „Dzūkija“ baigs treniruočių stovyklą Druskininkuose ir toliau tęs pasirengimą LKL sezonui Alytuje.

„Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas ir Harorlas Saprykinas – po 16, Domagoj Samac, Andrejs Selakovs ir Paulius Petrilevičius – po 11.

„TUR“: Patryk Bajtos 24 (7 atk. kam.), Patryk Milewski 8, Lukasz Kiluk 6.