2017 m. rugsėjo mėn. 23 d.

Du-evaldui

Gamta
0

Dabar pats laikas užsiauginti namuose meilę

granato ziedas

Granatas – gražus egzotinis medelis, kuris žydi net šešis mėnesius per metus. Jis gali tapti jūsų kambariniu augalu ir šeimos nariu net penkiasdešimčiai metų!

Anot graikų legendos, granatą Kipre pasodino Afroditė. Graikai tiki, jog kiekviena moteris privalo užauginti savo granatmedį, kad namuose vyrautų meilė ir laimė.

granatas

Granatą užauginti galima iš įprasto, parduotuvėje pirkto, granato vaisiaus. Daiginimui tinka labai sunokęs, sveikas ir be jokių pažeidimų granato vaisius. Jį reikia prapjauti, išimti keletą sėklų, nuspausti sultis ir šviežias sėklas pasėti į vazoną. Žemė granato daiginimui tinka įprasta, skirta kambariniams augalams, bet patartina ją sumaišyti su smėliu (1/4 dalis smėlio, 3/4 dalys žemės). Dėl smelio žemė taps lengvesnė, puresnė ir geriau praleis orą.

Į vazoną įberkite apie 2 centimetrus drenažo: akmenėlių, keramzito ar susmulkinto molinio vazono šukių, suberkite žemes, paliekite ir pasėkite ką tik išlukštentas granato sėklas. Sėklas užberkite maždaug 1 centimetro storio žemės sluoksniu. Pasėtus granatus palaistykite vandens purkštuvu ir uždenkite stiklainiu ar plastikiniu indu, kad sėklytės jaustųsi kaip šiltnamyje. Kartą į dieną reikėtų dangtelį trumpam nuimti, kad žemė kvėpuotų.

Jeigu granatą sėsite tam tinkamiausiu metu – maždaug rugpjūčio mėnesį – sėklelės sudigs maždaug per dvi savaites. Jeigu sėsite rudenį arba žiemą, tada daigeliai gali išdygti tik pavasarį, nes augalas jaučia žiemos periodą. Štai kaip šiuo metu atrodo 2017 metų birželio 14 dieną pasodintų granato sėklų daigeliai:

granato daigas

Tokiu būdu pasodintas granatas pradės duoti vaisių maždaug po septynių metų. Granatas yra neatsparus šalčiui, todėl Lietuvos lauko sąlygomis jo auginti neįmanoma. Vasarą, augantį vazone, jį galima išnešti į kiemą, bet žiemai jis turi grįžti į šiltas patalpas.

Granatas turi ypatingų energetinių savybių. Sakoma, kad granato vaisius, nuskintas 13 dieną per Mėnulio pilnatį, suteiks nepaprastą sėkmę ir ilgaamžiškumą. Jeigu granatą augina moteris, turinti šeimą – granatmedis padeda išsaugoti meilės, artumo ir šeimyninės laimės energiją. Jeigu šeima dar nesukurta – granatmedis padės pritraukti gyvenimo meilę.

Meilės pritraukimo ritualas

Norint pritraukti savo gyvenimo meilę, kiekvieną penktadienį, tris savaites iš eilės, reikia atlikti meilės pritraukimo ritualą su granatmedžiu ir žvakėmis. Penktadienis yra Veneros ir meilės diena, todėl ritualai, atliekami penktadienį, pritraukia meilę.

ritualas su granatu (1)

Dvi rožinės arba raudonos spalvos žvakes pastatykite maždaug 20 centimetrų atstumu nuo vazono, kuriame auga jūsų granatmedis. Kairėje vazono pusėje esanti žvakė simbolizuoja moterį, o dešinėje – vyrą, kurį norite prisikviesti į savo gyvenimą. Žvakes uždekite ir leiskite joms degti 15 minučių arba ilgiau, iki sudegs 1/3 žvakės. Kol žvakės dega, galite įsivaizduoti tą žmogų, su kuriuo norite praleisti savo gyvenimą. Granato medelis aktyvuos meilės ir traukos lauką.

Sekantį penktadienį žvakes pastatykite maždaug 10 centimetrų atstumu nuo vazono su granatmedžiu ir vėl tiek pat laiko leiskite joms degti ir svajokite.

Trečiąjį penktadienį žvakes pastatykite šalia granatmežio vieną prie kitos, pavyzdžiui, prieš vazoną, svajokite ir leiskite joms sudegti iki galo. Žvakių likučių išmesti negalima, juos užkaskite į žemę, šalia namų.

Vasara jau įpusėjo, tuoj prasidės rugpjūtis, todėl dabar pats laikas sodinti granatmedį namuose! Auginkite granatmedžius ir meilę savo namuose bei dovanokite juos draugėms, linkėdamos meilės ir laimės!

Giedrė Bratkauskaitė

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!