2017 m. rugsėjo mėn. 21 d.

Du-evaldui

Sveikata ir grožis
0

Biuras kviečia leisti atostogas, bežaidžiant strateginius stalo žaidimus

Vasara – dažniausiai poilsio ir atostogų metas. Ilsėtis yra naudinga, tačiau ne visi tai moka. Vaikai ir jaunimas dažnai ilsisi netinkamai, todėl po ilgų vasaros atostogų grįžta ne visiškai pailsėję. Tinkamas poilsis tai nėra nuolatinis dykinėjimas ar pasyvaus laisvalaikio leidimas prie kompiuterio ar telefono ekrano, geriausias būdas pailsėti – pakeisti veiklos pobūdį.
Siekiant išvengti pasyvaus laisvalaikio, galima atrasti kitokių poilsio būdų, kurie ne tik suteiktų galimybę atsipalaiduoti, bet atneštų ir teigiamą naudą žmogui. Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia vasarą laisvalaikį leisti kitaip ir išmokti žaisti naujus, visame pasaulyje gerai žinomus stalo žaidimus: „Notre Dame“, „Carrassonne“, „Dixit Odyssey“, „Katano salo naujakuriai“ ir dar daugiau. Strateginiai stalo žaidimai padeda lavinti strateginį bei meninį požiūrį, aktyvinti smegenų veiklą, atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką.
Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras „apsiginklavęs“ žaidimais mielai atvyks į bet kurį Alytaus rajono kampelį supažindinti bei kartu išbandyti, kaip strategiškai judėti pergalės link. Jeigu yra galimybių biuras kviečia atvykti į įstaigą.
Pirmoji žaidimų popietė, įvykusi Mergalaukio bibliotekoje parodė, kad kelios valandos prabėga lyg viena akimirka, azartas, noras išmokti žaisti ir, be abejo, laimėti „lipa“ per kraštus.
Pažinimo džiaugsmas išlaisvina naujus potyrius, tad kviečiame registruotis ir paįvairinti savo laisvalaikį susipažįstant su naujais žaidimais. Registracija vyksta telefonu: 8 315 21438 arba elektroniniu paštu info@alytausrajonovsb.lt.

 

Alytaus r. visuomenės sveikatos biuro inf.

 

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!