2017 m. rugsėjo mėn. 23 d.

Du-evaldui

Nusikaltimai ir nelaimės
0

Aš tiesiog nebedirbu, aš ten tik egzistuoju

Šiandien iš pareigų atleidžiama Alytaus kultūros ir komunikacijos centro direktoriaus pavaduotoja Daiva Andruškevičienė ir Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Marius Grišmanauskas žurnalistus sukvietė į spaudos konferenciją. Spaudos konferencijos metu tarybos narys trumpai papasakojo, kad Daiva Andruškevičienė kreipėsi į jį pagalbos dėl AKKC vykstančių įtartinų veiklų. Dėl fiktyviai įdarbintų asmenų AKKC pavaduotoja yra ne kartą informavusi Alytaus miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėją Vilmą Liaukuvienę, kuri jokių veiksmų nesiėmė. Daiva Andruškevičienė pradėjo jausti psichologinį spaudimą ir netiesioginį siūlymą išeiti iš darbo.

– Dar šiemet balandžio 7 dieną aš gavau mero puikią padėką už kūrybingą, intensyvią, prasmingą veiklą, nuoširdžią atsakomybę, puoselėjant Alytaus miesto kultūrinį gyvenimą. O jau liepos 24 dieną aš atleidžama, – kalbėjo Daiva Andruškevičienė.

Paklausta ar ji patiria dabar spaudimą darbe, AKKC direktoriaus pavaduotoja atsakė:

– Patiriu. Aš tiesiog nebedirbu, aš ten tik egzistuoju Nes tai yra ne darbas…

Prieš spaudos konferenciją jos rengėjų surinkta medžiaga jau buvo išsiųsta STT, iš karto po spaudos konferencijos medžiaga buvo perduota Alytaus miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos atstovei, o po konferencijos visą surinktą medžiagą tarybos narys ir atleidžiama darbuotoja vežė į prokuratūrą.

Giedrė Bratkauskaitė

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!