2017 m. liepos mėn. 20 d.

Du-evaldui

Aktualijos
0

Alytaus tarybos narių išmokos ir darbo užmokestis: nuo 0 iki 1000 eurų

Alytaus tarybos narių išmokos ir darbo užmokestis: nuo 0 iki 1000 eurųAsociatyvinė 15min.lt nuotr.

 

 

Daugiau nei keturis mėnesius dirbančios Alytaus miesto savivaldybės tarybos narių išmokos ir darbo užmokestis skelbiami viešai. Paviešinus išmokas ir darbo užmokestį už gegužės mėnesį – kilo įvairių diskusijų. Vieniems išmokėtos kelios dešimtys, kitiems – per tūkstantį eurų.

Du tarybos nariai raštu atsisakė visų išmokų ir darbo užmokesčio.

Alytaus miesto savivaldybės tinklaraštyje alytus.lt pateiktos tarybos narių veiklos išlaidų ir darbo užmokesčio suvestinės už balandžio, gegužės, birželio ir liepos mėnesius. Jose atsispindi, kiek tarybos nariai deklaravo asmeninio laiko bei pateikė čekių, susijusių su jų darbo išlaidomis.

Suvestinėse už birželio ir liepos mėnesius labiausiai nustebino du tarybos nariai, kurie raštu atsisakė išmokų ir darbo užmokesčio. Tai visuomeninio rinkimų komiteto „Už Alytų“ atstovas taryboje Tomas Pačėsas ir „Alytaus piliečių“ atstovas taryboje Sigitas Leonavičius.

Didžiausia išmokų ir darbo užmokesčio suma už liepos mėnesį teko liberalui Sauliui Janulevičiui 736 eurai, darbiečiui Kęstučiui Ąžuolui išmokėta 555, „Alytaus piliečių“ atstovėms – Gintarei Rimkutei-Merčaitienei 601 ir Linai Sosunovičienei 471, socialdemokratei Laimai Vincei Kirkliauskienei 466 eurai. Mažiausia, vos dvidešimt eurų, už liepą išmokėta „Alytaus piliečių“ atstovui Mariui Grišmanauskui.

Didžiausia išmokų ir darbo užmokesčio suma už birželio mėnesį teko socialdemokratei L. V. Kirkliauskienei – 883 eurai. Liberalui S. Janulevičiui išmokėta 646 eurai, „Alytaus piliečių“ atstovei L. Sosunovičienei – 508 eurai. Mažiausias sumas už birželio mėnesį deklaravo „Alytaus piliečių“ atstovai: Nerijus Jauneika – 13 eurų ir Algirdas Gataveckas – 39 eurai.

Deklaracijose už gegužės mėnesį socialdemokratų atstovei taryboje L. Kirkliauskienei iš viso buvo išmokėta 1034 eurai. „Alytaus piliečių“ atstovėms G.Rimkutei – Merčaitienei 720 eurų, L.Sosunovičienei – 503 eurai. Darbo partijos atstovui K. Ąžuolui – 557 eurai, Tėvynės sąjungos atstovui Robertui Šarknickui – 469 eurai, Liberalų sąjūdžio atstovui S. Janulevičui 435 eurai.

Mačiausiai už gegužės mėnesį vietos biudžetui atsiėjo „Alytaus piliečių“ atstovas M. Grišmanauskas – 38 eurus, Darbo partijos atstovė Danutė Remeikienė – 41 eurą, „Alytaus piliečių“ atstovai A. Gatavesckas – 47 eurus ir Virginijus Jaruševičius – 50 eurų.

Išmokos  Alytaus miesto merui Vytautui Gragaravičiui dviem jo pavaduotojams Valei Gibienei ir Tautvydui Tamulevičui kaip tarybos nariams nemokamos, nes dalyvavimas tarybos posėdžiuose priklauso pagal pareigas ir jie už tai gauna atlyginimą. Reikalingomis transporto, kancialerinėmis ir ryšio priemonėmis juos aprūpina savivaldybės administracija.

 

Daina Baranauskaitė

 

 

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!