2017 m. rugsėjo mėn. 23 d.

Du-evaldui

Pramogos ir kultūra
0

Alytaus miestu domėjosi Kinijos ambasados atstovai

Alytaus miestu domėjosi Kinijos ambasados atstovai

 

„Alytus – labai gražus miestas,“ – tokiais žodžiais susitikimą su Alytaus miesto savivaldybės meru Vytautu Grigaravičiumi pradėjo rugsėjo 6 d. Dzūkijos sostinėje pirmą kartą viešėjęs Kinijos ambasados patarėjas Lin Chen. Kartu su juo pasidomėti Alytaus miestu, investicijomis ir bendradarbiavimo galimybėmis atvyko Kinijos ambasados pirmoji sekretorė Ying Li ir antroji sekretorė Zhenyu Shao.
Prieš susitikimą su Alytaus miestu savivaldybės meru V. Grigaravičiumi ir mero pavaduotoju T. Tamulevičiumi svečiai apsilankė neseniai Alytuje pradėjusioje veikti Kinijos kapitalo įmonėje „Scandun“, kuri Skandinavijos rinkai gamina pagalves.
Kaip susitikimo su svečiais metu teigė Alytaus miesto savivaldybės meras V. Grigaravičius, Alytus yra atviras investuotojams. „Mes mielai Alytuje priimtume Kinijos investuotojus ir stengtumėmės sudaryti tinkamas sąlygas verslui plėtoti,“ – sakė miesto vadovas.
Kinijos ambasados patarėjo Lin Chen teigimu, šiuo metu Lietuvoje veikia 17 Kinijos kapitalo įmonių, viena jų, nors ir labai maža – Alytuje, tačiau, anot svečio, šiuo metu svarbu didelį dėmesį skirti ne vien verslui, bet ir turizmui: „Kuo daugiau Kinijos turistų atvyks į Lietuvą, tuo bus geriau. Praėjusiais metais Kinija organizavo 130 mln. kelionių įvairiomis kryptimis, o į Lietuvą – tik 12 tūkst. Tai yra labai mažai. Lietuvai reikia labai daug dirbti, siekiant pritraukti Kinijos turistus“.
Susitikimo metu Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas T. Tamulevičius pristatė Alytaus miestą, o Kinijos ambasados patarėjas Lin Chen Alytaus miesto savivaldybės vadovams įteikė kvietimus į Kinijos nacionalinei dienai paminėti skirtą priėmimą.
„Tikimės, kad šis susitikimas suartins mūsų šalis – Lietuvą ir Kiniją, taip pat padės pasiekti bendrų tikslų – pritraukti investuotojus, kurie kurtų darbo vietas ir atneštų naudą Alytaus miesto bendruomenei,“ – susitikimo pabaigoje sakė svečias.

 

Alytaus m. sav. inf.

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!