2017 m. rugsėjo mėn. 21 d.

Du-evaldui

Aktualijos
0

Alytaus bendruomenių stiprinimui – nauja iniciatyva

Alytaus bendruomenių stiprinimui – nauja iniciatyva

Alytaus mieste registruotos ir veikiančios bendruomeninės organizacijos, religinės bendruomenės ir bendrijos, nevyriausybinės organizacijos kviečiamos teikti projektų paraiškas: bendruomeninei veiklai ir kitai vietos bendruomenės sutelktumą ir gyvenimo kokybę gerinančiai veiklai, kultūrinei ir švietėjiškai veiklai, sporto ir sveikatinimo veiklai įgyvendinti, bendruomenės akcijoms ir iniciatyvoms, skirtoms viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti organizuoti, vaikų ir jaunimo užimtumui skatinti bei socialinei veiklai, skirtai socialiai pažeidžiamiems bendruomenės nariams ir (ar) grupėms plėsti.
Paraiškos 1 egzemplioriumi priimamos iki š. m. rugpjūčio 1 d. 17.00 val. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje adresu Naujoji g. 48, II aukštas, 1 arba 5 kab., elektroniniu paštu: sonata.dumbliauskiene@alytus.lt. Teikiant paraiškas ir susijusius priedus elektroniniu paštu, dokumentai turi būti pasirašyti ir nuskanuoti.
Informacija teikiama Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje, tel. 56 662, 8 688 80649 Sonata Dumbliauskienė.
Nuorodos į dokumentus:
Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse įgyvendinimo Alytaus miesto savivaldybėje aprašas
Paraiškos forma
Socialinės paramos sk. inf.

Dalintis:
  • googleplus
  • linkedin

Yra 0 komentarų

Palikite komentarą

Norite pareikšti savo nuomonę?
Parašykite atsakymą!